Sari la conținut

Stie cineva o firma de inmatriculari moto in Bihor?


Hekate
 Share

Postări Recomandate

Ca sa nu trebuiasca sa ajung in zona sa inmatriculez motorul, am nevoie de o firma care sa se ocupe de treaba asta. De auto stiu ca sunt, dar de moto nu am prea gasit si as merge pe o recomandare oricum.

 

Aveti vreo recomandare? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e diferenta dintre înmatriculat moto si auto? Sunt exact aceeași pași. Vorbește cu cei care fac înmatriculari auto

 

Sunt mult prea multe care se ocupa de inmatriculari auto, eu caut o recomandare de la cineva daca exista. Nu am neaparat timp sa stau sa caut si sa citesc review-uri despre firme de inmatriculari auto, fiind extrem de multe.

 

 

Dacă e din România moto nici nu mai trebuie sa meargă cu ea la rar

 

Mdap ....de saptamana trecuta nu mai este necesar rar-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie mers la orice firma/birou care pregateste actele pentru inmatriculare auto. Ei vor aranja actele, vor face fisele necesare pentru cele 2 dosare respectiv financiar si politie si iti vor explica ce trebuie sa faci.

Parerea mea e ca este foarte simplu si nu trebuie sa cauti cea mai buna firma sau ceva de genul.

Editat de Bogdan Chirita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci, dar mie imi trebuie cineva care sa se duca sa il inmatriculeze in locul meu. Nu e problema cu aranjatul actelor, ci cu drumul incolo.

 

Orice firma de inmatriculari auto face si moto . Tu dai banul si ei fac totul pt tine inclusiv asigurare , plata impozit , etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am înmatriculat mașinile și moto pana acum cu ajutorul unei familii care se ocupa cu asa ceva. Nu e firma dar sunt foarte serioși. Dacă te interesează suna la

0766647014, familia. Codău

Nu ți-am zis pana acum ca dacă era adusa de afara trebuia mers la rar cu ea și nu se descurca pe moto, dar asa, acum când nu mai e nevoie de rar, cred ca te poate ajuta.

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...