Sari la conținut

Accident SOS Chitilei acum


porky08
 Share

Postări Recomandate

Salut, cunoaște cineva motorul sau proprietarul? Accidentul s a produs acum câteva minute

Din câte am înțeles băiatul e la spital, conștient. A spus ca e din chitila


» Post actualizat in 19 Jul 2016 15:27

.

Editat de skr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul este la Spitalul Elias , ok din cate am inteles , nu stiu daca are rupturi / fisuri etc. Cheia am lasat-o la un politist si o sa i-o lase baiatului caci o sa mearga la el la spital . Sanatate pilotului !

23j4io4.jpg

2lwlxs8.jpg

r7w4ur.jpg

2my3gpg.jpg

Editat de trazuu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai că am sa încerc să vă lămuresc eu cât de cât.

Este vorba despre un CBR F4i din 02 (cred) cu număr de CT însă din câte am auzit baiatul este din comuna Chitila. Motoristul este la Elias, din cate am înțeles imediat după impact s-ar fi ridicat pe picioarele lui, dp care ar fi leșinat. Din primele cercetări reiese că el al fi de vină (spusele martorilor și ale polițiștilor). Din câte am înțeles cele două mașini lovite au oprit la trecere de pietoni iar el nu a mai reușit sa frâneze și a intrat în ele (din ce se vorbea la fața locului). În apărarea motoristului pot spune ca pe jos este chestia aia cauciucata (marcaj trecere de pietoni) și cel mai probabil a alunecat pe el. Bine...la ce gume are motoreta nici nu ma miră.

Moto am luat-o noi (Bazi) și este dusă la un service moto.

Dacă îl cunoaște careva pe rider este rugat să mă sune (PM)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai că ai fost mai rapid. Atunci nu mai pun eu poze.

Mulțumim lui Ștefan de la GO Racing...băiat fin, ne- a primit moto și ne - a dat un lanț ca să o putem lega.

 

Sry pt eventuale greșeli de scriere... scriu dp telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai că am sa încerc să vă lămuresc eu cât de cât.

Este vorba despre un CBR F4i din 02 (cred) cu număr de CT însă din câte am auzit baiatul este din comuna Chitila. Motoristul este la Elias, din cate am înțeles imediat după impact s-ar fi ridicat pe picioarele lui, dp care ar fi leșinat. Din primele cercetări reiese că el al fi de vină (spusele martorilor și ale polițiștilor). Din câte am înțeles cele două mașini lovite au oprit la trecere de pietoni iar el nu a mai reușit sa frâneze și a intrat în ele (din ce se vorbea la fața locului). În apărarea motoristului pot spune ca pe jos este chestia aia cauciucata (marcaj trecere de pietoni) și cel mai probabil a alunecat pe el. Bine...la ce gume are motoreta nici nu ma miră.

Moto am luat-o noi (Bazi) și este dusă la un service moto.

Dacă îl cunoaște careva pe rider este rugat să mă sune (PM)

F4i nu. Nu are aerisirile asa. E f4 carburatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...