Sari la conținut

Grecia Antica - Septembrie


Kosh
 Share

Postări Recomandate

Salut. Pentru Grecia Septembrie este ok, nu este asa canicula. Buget trebuie sa ai neaparat. Pentru 2 persoane cheltui la o taverna pe putin 20 euro. Berea foarte scumpa, 3,5 euro, draftul de 400ml, tot 3,5 euro si sticla de 0,500ml. Ca si obiective mai poti include Filipi, si Lydia. Kavala este criminala pentru motor. Au niste strazi cu urcus si coboras, de iti da emotii. Mai bine lasi mobra intr-o parcare si o iei la picior. Eu am renuntat la Kavala din cauza asta. Nu ai loc de manevra pe strazile alea in panta. Salonikul este in lucru acum, este nebunie. Lasi mobra si o iei la pas. Grija mare la asfalt in Grecia. Este foarte lucios, se reflecta silueta masinii din fata in asfalt. Eu mi-am luat un voblaj din cauza asfaltului. Daca franezi mai energic ca sa opresti, se rupe aderenta la roata din cauza asfaltului, si se blocheaza roata, in cazul meu roata fata. Si a fost nasol, traversam o intersectie semaforizata, in curba. Bine ca nu a trecut nimeni in acel moment, cand am lasat frana si am trecut intersectia pe rosu. In rest, distractie placuta.

P.S. pentru baie sa ai pantofi de apa, sunt multi arici de mare in zonele cu pietre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...