Sari la conținut

Caut 1-2 colegi de garaj in Bucuresti, Dr. Taberei


R4DIKL
 Share

Postări Recomandate

Salut. Caut 1-2 colegi pentru a ocupa un garaj si pentru a optimiza costurile. Acum sunt 4 mobre iar daca ne strangem 5 chiria va fi de 90 de lei. Daca suntem 6, vreo 75 de lei. Garajul dispune de incalzire pe timpul iernii, chiuveta, acces direct din strada cu cheie individuala si locatie f buna, undeva in bucla din Drumul Taberei.

 

Nu stati pana in buza iernii ca este posibil sa nu mai gasiti. Eu caut de ceva vreme si abia, abia am gasit in conditii civilizate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine sunt prea multi 100 euro pe garaj. 4 motoare stau bine ca sa ai loc sa iesi fara sa scoti alte motoare si sa si repari. Asa ca, umbla la chirie si lasa 4 motoare.

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Vreo camera de supraveghere ceva exista in zona ?

 

Ma bate gandul sa ma combin si eu..

Nu cunosc daca sunt camere, dar daca ne straduim o putem rezolva chiar noi, cu ceva investitii minime.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut. Caut 1-2 colegi pentru a ocupa un garaj si pentru a optimiza costurile. Acum sunt 4 mobre iar daca ne strangem 5 chiria va fi de 90 de lei. Daca suntem 6, vreo 75 de lei. Garajul dispune de incalzire pe timpul iernii, chiuveta, acces direct din strada cu cheie individuala si locatie f buna, undeva in bucla din Drumul Taberei.

 

Nu stati pana in buza iernii ca este posibil sa nu mai gasiti. Eu caut de ceva vreme si abia, abia am gasit in conditii civilizate.

 

Salut.

 

Mai esti interesat? sau v-ati strans deja?

 

 

Thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...