Sari la conținut

Excursie Iasi Sighetul Marmatiei Oravita Iasi


AMP
 Share

Postări Recomandate

Buna, vineri 12.08 vreau sa plec din Iasi intr-o excursie spre Sighetul Marmatiei apoi Orsova si intoarcere prin Brasov catre Iasi . Vreau sa ajung luni seara inapoi in Iasi. Cazarea va fi la cort/pensiune.

Va rog sa-mi spuneti cum e starea drumului 1B de la Iacobeni , Carlibaba, Borsa,Moisei, Viseu, Petrova. http://distanta.ro/sighetu-marmatiei/iasi

Pe unde sunt campinguri ok.

Ce traseu ati alege si care sunt atractiile din zona .

Daca e cineva din Iasi sau imrejurimi disponibil nu refuz compania.

Multumesc anticipat.


» Post actualizat in 09 Aug 2016 08:42

E Orsova nu Oravita , scuze nu am putut modifica titlul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iacobeni-carlibaba-borsa....DEZASTRU!!!daca ai nervi,un motor heavy duty enduro bun la Dakar(asa-mi place mie sa le zic),timp muuult sa faci km putini,atunci go for it.daca nu,evita-l!!!mai bine Vatra-Dej-Baia Mare-Sighet si retur.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iacobeni-carlibaba-borsa....DEZASTRU!!!daca ai nervi,un motor heavy duty enduro bun la Dakar(asa-mi place mie sa le zic),timp muuult sa faci km putini,atunci go for it.daca nu,evita-l!!!mai bine Vatra-Dej-Baia Mare-Sighet si retur. :)

 

confirm, am fost acum o luna, cu Dakarul =)) ... nu e pont, era sa-mi tai cauciucul de cateva ori ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE la Sighet pina la Satu Mare e mai asa si asa ...de la SM la Orsova e coala.

Din Orsova banuiesc Drobeta - Pitesti - Bran - Brasov - Iasi ... cu exceptia Curtea de Arges - Bran drumul e super ok

Inarmeaza-te cu rabdare ca pe zona Bran ai de rabdat. Bara la bara !

 

Distractie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iacobeni Borșa este rezonabil doar dacă ai o motocicletă enduro touring. Am făcut drumul săptămână trecuta,eu cu un Transalp,amicul meu cu un DR.Un drum superb,dacă va țin motoarele. ...

» Post actualizat in 09 Aug 2016 20:23

Iacobeni Borșa este rezonabil doar dacă ai o motocicletă enduro touring. Am făcut drumul săptămână trecuta,eu cu un Transalp,amicul meu cu un DR.Un drum superb,dacă va țin motoarele. ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iacobeni Borșa este rezonabil doar dacă ai o motocicletă enduro touring. Am făcut drumul săptămână trecuta,eu cu un Transalp,amicul meu cu un DR.Un drum superb,dacă va țin motoarele. ...

» Post actualizat in 09 Aug 2016 20:23

Iacobeni Borșa este rezonabil doar dacă ai o motocicletă enduro touring. Am făcut drumul săptămână trecuta,eu cu un Transalp,amicul meu cu un DR.Un drum superb,dacă va țin motoarele. ...

 

Salut Toni,

 

Avem moto 1/2 din ce ai enunutat tu acolo....adica doar touring si pe langa un street fighter...deci nu cred ca se preteaza. Multumim de info. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...