Sari la conținut

Ghid impotriva tepelor - ce poti face inainte de a cumpara o motocicleta


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

Suna a vant de razbunare asta... Brasov cu numar de Bucuresti ,dar e numai o parere . Cum nu stiu contextul mai multe nu pot sa zic si nici nu zic pt ca nu e ok .

VladVlad lumina dar numai gasitorului pe mesagerie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 2 ore, mottofreee a spus:

Suna a vant de razbunare asta... Brasov cu numar de Bucuresti ,dar e numai o parere . Cum nu stiu contextul mai multe nu pot sa zic si nici nu zic pt ca nu e ok .

VladVlad lumina dar numai gasitorului pe mesagerie .

 

@mottofreee De fapt ce ai vrut sa exprimi aici? Ca n-am inteles nimic.

Editat de TETEA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca e dubios din anumit punct de vedere ca cineva sa se intereseze de proprietarul unei motociclete din alt judet .

Dupa ,am adresat o cerere catre VladVlad sa povesteasca cu cel care poate da relati mai pe larg pe mesageria privata .

 

einstein1984 ,de fapt anuntul e eronat ca e 2014 (a picat un 1 la tipar) si de atunci (2014) motocicleta a mers si cu spatele ...Pana sa o vanda facut inconjorul lumii pe CBR si asa ca  89.884 Km e plauzibil . Inca in Romania modificarea kilometrajului nu e infractiune directa - poti afla kilometrajul la data intrarii in tara dar trebuie sa cumperi motocicleta pt a putea deschide proces civil  pe inselaciune :)))))))))))

Exemplu jermaniei e de urmat - ca tot is iei fruncea (in Europa ca rezerva jermaniei in aur e pastrata in state) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare deloc dubios sa te interesezi de propietar. Te scuteste de un drum . Era sa fac un drum inutil la bucuresti in iarna pentru o mobra care a fost busita frontal. Luna trecuta am salvat o prietena de la o teapa destul de sigura. Din pacate eu am facut drumul cu altcineva pentru acceasi mobra vara trecuta, mobra fiind o rabla infecta , desi e prezentata pe olx ca impecabila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teapa de la urmasii ciobanului Bucur am luat si eu . Este o vorba cu padurea si uscaturile dar prin partile alea exceptia o face lemnul verde . Acum e de asteptat sa sara la gat admini de prin acele locuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare. 

Ma poate ajuta cineva sa verific o motocicleta in Cluj in vederea cumpărării? Deși in anunț este o singura poza, după o discuție cu proprietarul mi-a trimis mai multe poze și o filmare. Are mai multe zgârieturi dar nu ma deranjează acest aspect, eu fiind începător. .https://www.olx.ro/oferta/triumph-rocket-touring-IDclgCA.html 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • Kristian K changed the title to Ghid impotriva tepelor - ce poti face inainte de a cumpara o motocicleta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...