Sari la conținut

Curbe duminica 21 august?


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

daca vreti traseu frumos mergeti la Lepsa (tagul secuiesc - focsani ).

Cheia pana nu termina aia lucrarile nu prea se merita decat daca iti este in drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti traseu frumos mergeti la Lepsa (tagul secuiesc - focsani ).

Cheia pana nu termina aia lucrarile nu prea se merita decat daca iti este in drum.

oamenii au iesit sa se dea nu sa viziteze tara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti traseu frumos mergeti la Lepsa (tagul secuiesc - focsani ).

Cheia pana nu termina aia lucrarile nu prea se merita decat daca iti este in drum.

Sa stii ca deja sunt curios, am auzit de la mai multe surse de drumul asta. Urmeaza, candva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca deja sunt curios, am auzit de la mai multe surse de drumul asta. Urmeaza, candva.

 

 

Poate peste vreo doua saptamani cand vin din concediu, daca aveti si voi timp .....ar merge :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum o saptamana am facut Tg. Secuiesc - Focsani. Sunt 120-130 km de curbe, asfalt foarte bun, peisaje faine. De evitat Cheia, cel putin deocamdata, mai bine Valeni - Cislau - Siriu - Intorsura - Prejmer - Tg. Secuiesc... Am vrut sa innoptam la Lepsa dar era plin din cauza de ...Sf. Marie, dar, intre Vidra si Bolotesti am gasit un motel foarte fain, nu dau nume, il gasiti voi. De la Focsani la Bucuresti cam plictisitor da' nu poti sa le ai pe toate. Daca este timp si bani de benzina se poate coti la dreapta la Buzau catre Intorsura. La Magura (la han se poate manca foarte bine), se face stanga catre Tabara de sculptura si Manastirea Ciolanu si iesi pe la Urlati. Au facut oarecum acest traseu, weekendul trecut, un grup de pe aici de pe forum.

Recomand traseul "Lepsa"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oamenii au iesit sa se dea nu sa viziteze tara...

 

ca parca tu pentru 200 km te mai dai jos din pat ? :D ca si traseu & calitatea drumului Lepsa cam bate la poponeata TF si chiar TA. daca ar avea ceva peisaje are chiar misto

» Post actualizat in 25 Aug 2016 07:07

"ar fi chiar misto" vroiam sa zic ...dar nu am mai putut edita :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau pentru patania colegului. :(

uite de asta eu de vreo 2 ani evit sa mai merg prin oras asa de plimbare. merg cu masina iar motoreta o scot numai de plimbari. lungi in afara orasului. faci mii de km in afara orasului dar te omoara unul in drum spre serviciu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca deja sunt curios, am auzit de la mai multe surse de drumul asta. Urmeaza, candva.

nico,este drumul unde stau eu!

iti ziceam ca ma duc in week acasa si de aia imi iau mobra!

este superb drumul doar sa aveti grija ca se mai iese din padure cu lemne si e posibil sa gasiti pamant pe drum!

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...