Sari la conținut

Donatii - DOAR OFERTE!


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 566
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

as avea si eu nevoie de un far de enduro cu un [pret mai mic] ca nu prea vreau sa dau 1 mil pe el dati pm care vrea sa ma ajute multumesc :blink: :) :blink: :kick:

daca ai nevoie doar de geamul de la far si esti din Bucuresti suna la 0728670779 il cheama Nelu si a lucrat la atelierul care facea faruri pe str.Eminescu.Mie mi-a facut geamul de la far din plastic si a iesit perfect.Am platit doar 50 lei. Vezi nu strica pretul.Trebuie doar sa-i duci carcasa si oala farului.Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca doua cauciucuri:Metzeler 100/90/19 57S ; 130/80/17 65T

Bucuresti,0722287989

salut!sunt cam nesimtit,dar nu cumva ai si unul pe 21 ca sa fac pereche cu cel pe 17.in privinta cauciucurilor sunt cam novice....sunt de cross sau asfalt.merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Inca doua cauciucuri:Metzeler 100/90/19 57S ; 130/80/17 65T

Bucuresti,0722287989"

 

 

As vrea eu cauciucurile pt. aprilia mea, dar poti cumva sa le pui la posta sau sa incerc sa gasesc pe cineva care merge incolo sa le ia?

Editat de granic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare... si-a dat cineva jos scaritzele de pasager de la vreun DOminator si nu mai are nevoie de ele?

Mie imi trebuie suportul si scaritza din dreapta spate (pasager), deoarece am cazut cu el si nu mi-am dat seama ca s-a rupt scaritza (impreuna cu urechile din suport), drept urmare nu le-am mai gasit. :bigstar:

Dau bere...sau ce altceva doreste proprietarul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello ... mai ai cauciucul de 17 ?

Il am.Daca ai pe cineva sa le ia,ai nr. meu de telefon.

 

--- Mesaj completat în 15 Oct 2007 14:16 -------------

Inca doua cauciucuri:Metzeler 100/90/19 57S ; 130/80/17 65T

Bucuresti,0722287989

...se vor duce la "granic"-Targu Mures!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fretilor!!! :ok:

am si eu pe acasa un XT600 din 89 care datorita forjei pe care a suferiot 18 ani:((..... acum am sezizat ca am probleme:))

problema e ca mi s-au uzat cuzinetii de la axul cu came (pana la aluminiul chiulasei), drept urmare mi s-a intepenit axul cu came....... :D .....

acum v-a intreb aici la donatii! daca aveti sau cunosteti prieteni/amici care au pe acasa chiulasa, capac de chiulasa (s fie ok cuzinetii :( ), si un ax cu came SA-MI VANDA cat mai repede posibil ca am mare nevoie (nu am cu ce ma deplasa pe la tara :( ...)

VA MULTUMESC ANTICIPT!, astept raspunsuri/ oferte! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu eu pe cineva care are un motor de xt din asta de care iti trebe tie in perfecta stare de functionare cu ax cu came nou chiar :ok: motorul se vinde cu tot cu CDI si tot ce tine de el, insa are nevoie de o singura chestie: un carburator intreg (ca la al lui lipseste ceva din interior). daca te intereseaza propune-mi un pret: /index.php?showtopic=146668

 

Bft!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!are cineva orice echipament de protectie....de orice fel....numai sa fie bun pt ca vreau sami iau motocicleta si nu am echipament si nici fonduri deci cine are sa bage id-ul stefan_nicu2002 id-ul meu sa trimiteti un pm va rog mult...Asfalt uscat si salutari cu farul :D ;) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!are cineva orice echipament de protectie....de orice fel....numai sa fie bun pt ca vreau sami iau motocicleta si nu am echipament si nici fonduri deci cine are sa bage id-ul stefan_nicu2002 id-ul meu sa trimiteti un pm va rog mult...Asfalt uscat si salutari cu farul :D ;) :D

 

Omule, asta e un topic de donatii, adica cine are ceva de dat moka, posteaza. Nu e topic de cereri... Fa-ti un topic separat in care explici ca nu ai fonduri si vrei sa ti se doneze motocicleta si echipament bun si complet, poate te ajuta cineva :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o janta neagra de suzuki GS 500E fatza, numai buna pt. un dere 650 de mers prin oras.

janta are o bataie(la 100km/h se vede ca e descentrata) dar eu am mers un an cu ea asa si nu a fost nici o problema.

pt. montaj pe un dere trebuie confectionata o bucsa care va veni in locul celei de la vitezometru. atat

pt. discutii, PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...