Sari la conținut

Pareri despre diferite modele de motociclete


Marius Rosu
 Share

Postări Recomandate

Salut, rog posesorii acestor modele (sau cei care stiu cate ceva despre ele)

1.Kawasaki ninja zx6r(636) 2013

2.Honda CBR 600 F4i 2000-2003

3.Honda CBR 600 RR 2007-2008

4.Yamaha R6

sa scrie cam care ar fi cea mai buna dupa parerea lor din punct de vedere al consumului , piese(pret si accesibilitate), look, sound. Multumesc anticipat si va doresc asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Am un prieten care a avut F4i si apoi RR 07, fiabile, piese gasesti, ok la consum, dar daca vrei neaparat o motocicleta cu care sa impresionezi pixxxdele din parcarea de la Victoriei iti trebuie R6 2007 si neaparat toba sport :P

 

Era sa uit elementul principal: iti mai trebuiesc si leduri

post-81243-0-33410200-1472658473_thumb.jpg

Editat de gabizxc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu compari mere cu prune si te miri de ce nu au gust de banane.

 

F4i consuma mult. Eu am facut maxim 237km cu un plin de 15 litri la pompa. Si mers mortuar. Cuc, ninja nu imi place. Eu din alea 4, mi.as lua r6. Daca nu ar fi lista, mi.as lua gsxr k9

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era sa uit elementul principal: iti mai trebuiesc si leduri

si ledurile pe culoarea moto. eu pe ultima am pus leduri negre . ( thundercatul era negru cu rimuri albastre ) stii cum se vedeau noaptea? belea :) ledurile in combinatie cu rimurile pfoai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ledurile pe culoarea moto. eu pe ultima am pus leduri negre . ( thundercatul era negru cu rimuri albastre ) stii cum se vedeau noaptea? belea :) ledurile in combinatie cu rimurile pfoai

Tre' sa recunosc ca am vazut si io ledurile alea negre de pe tunetumatzei lu' Taz si erau bestiale,cimitirizante,inevitabile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, rog posesorii acestor modele (sau cei care stiu cate ceva despre ele)

1.Kawasaki ninja zx6r(636) 2013

2.Honda CBR 600 F4i 2000-2003

3.Honda CBR 600 RR 2007-2008

4.Yamaha R6

sa scrie cam care ar fi cea mai buna dupa parerea lor din punct de vedere al consumului , piese(pret si accesibilitate), look, sound. Multumesc anticipat si va doresc asfalt uscat!

Toate sunt bune daca sunt intretinute corespunzator . Sunt frumoase , au consum mic , piese gasesti peste tot , look cool , sound in functie de burlanul final .

Tu vrei doar sportiva de 600 cm care sa arate bine si sa sune cool ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ledurile pe culoarea moto. eu pe ultima am pus leduri negre . ( thundercatul era negru cu rimuri albastre ) stii cum se vedeau noaptea? belea :) ledurile in combinatie cu rimurile pfoai

 

Nu conteaza neaparat culoarea motociclerei. Se poate si invers: Intai monteaza ledurile si apoi daca nu se potrivesc poate schimba culoarea mobrei :P :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate sunt bune daca sunt intretinute corespunzator . Sunt frumoase , au consum mic , piese gasesti peste tot , look cool , sound in functie de burlanul final .

Tu vrei doar sportiva de 600 cm care sa arate bine si sa sune cool ?

Cam da, si sa consume putin

» Post actualizat in 01 Sep 2016 15:22

 

La cat de inutil e topicul, cel mai probabil omu' vrea doar sa se laude ca are ninja din 2013

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...