Sari la conținut

Inchiriere remorca moto


dan.c.
 Share

Postări Recomandate

Weekendul 17-18 septembrie vreau sa ajung la Adancata.

Daca nu gasesc pe nimeni sa ma combin la o remoca sau duba as vrea sa inchiriez eu o remorca pe care sa o leg de masina. Inchiriaza cineva pe la noi? As fi dispus sa ma si deplasez in limita a 50km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekendul 17-18 septembrie vreau sa ajung la Adancata.

Daca nu gasesc pe nimeni sa ma combin la o remoca sau duba as vrea sa inchiriez eu o remorca pe care sa o leg de masina. Inchiriaza cineva pe la noi? As fi dispus sa ma si deplasez in limita a 50km.

Vezi ca e o gasca din Craiova care vine la Adancata. Ady Stancalie, Bebe Becheru. Cauta-i si vezi daca iti incarca si tie mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca astept raspuns de la vreo 2 din gasca, dar caut si varianta cu platforma ca vreau sa fiu sigur ca ajung :D.

 

Ar fi cateva variante de genul:

http://www.olx.ro/oferta/inchiriez-remorca-35-lei-ID4HM3m.html#12d52a5328

Mobra mea cica ar avea 2,05m deci ar mai ramane 5cm. Cum naiba o asigur in remorca asta? O leg cu chingi de lateral? Dar rotile nu prea le pot fixa in nimic. A mai facut cineva asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vazut moto transportate cu asemenea remorci, chiar sint safe. Moto o pui pe DIAGONALA, si ai mai mult de 5cm spatiu liber.o proptesti cu roata fata pe paretele din fata. Pretul de inchiriere e chiar bun. Nasol ca nu ai rampa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...