Sari la conținut

THASSOS 24-25 septembrie


ianachim
 Share

Postări Recomandate

L.E. Am Vstromania saptamana viitoare, deci pas.

hai pe 30 :)

weekendul viitor se intoarce maicamea din Canada si n-am cum sa ratez evenimentul, dar pe 30 as merge. desi il ajung din urma pe Ianachim la zilele de concediu. deja sunt la -3 :D

la Vstromania ai prins camera de 800 lei ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pe 30 :)

weekendul viitor se intoarce maicamea din Canada si n-am cum sa ratez evenimentul, dar pe 30 as merge. desi il ajung din urma pe Ianachim la zilele de concediu. deja sunt la -3 :D

la Vstromania ai prins camera de 800 lei ? :)

nu ne am gasit deloc anul asta.....

 

deci care te bagi wkendul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sergiu, eu pe 1 oct plec spre thassos in concediu. O sa plec pe 1 si ma intorc pe 8 si merg cu pasager. Viteza va fii undeva la 130-140. Daca vrei sa mergi atunci, poate mergem impreuna. Oricum , mai vb la rasnov saptamana viitoare.

hai pe 30 :)

weekendul viitor se intoarce maicamea din Canada si n-am cum sa ratez evenimentul, dar pe 30 as merge. desi il ajung din urma pe Ianachim la zilele de concediu. deja sunt la -3 :D

la Vstromania ai prins camera de 800 lei ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ne am gasit deloc anul asta.....

 

 

 

maestre daca nu ajung la -10 zile de concediu anul asta poate mai avem o sansa la anu :D . eu am tot vrut sa-mi iau fara plata dar astia ai mei au zis ca e mai bine sa imi iau din zilele de la anu. probabil ca nu-si imagineaza ca o sa mai vreau macar vreo 5 zile anul asta.

 

Sergiu, eu pe 1 oct plec spre thassos in concediu. O sa plec pe 1 si ma intorc pe 8 si merg cu pasager. Viteza va fii undeva la 130-140. Daca vrei sa mergi atunci, poate mergem impreuna. Oricum , mai vb la rasnov saptamana viitoare.

 

1 octombrie e sambata deci nu prea se potriveste cu planul meu. daca totul e in regula plec pe 30 cu noaptea in cap sa prind feribotul de la 10:45 si sa ma bucur si eu 2 zile de vacanta. :) cel mai probabil o sa plec singur.

la rasnov nu vin ca sunt ocupat weekendul asta si oricum nu cred ca as fi mers din simplul motiv ca mai bine cheltui 250e in grecia (2 zile de plaja & 2 nopti + drumul care e super fain) decat ~200e 2 nopti in romania la 160km de casa. eu inteleg ca baietii s-au chinuit sa faca ceva calumea dar daca pretul final e comparabil cu grecia ...hai sa facem vstromaniile in grecia :)

acum 2 saptamani am fost 4 zile in samothraki si am dat 506lei la un hotel misto pe malul marii (cu mic dejun inclus). am cheltuit cam 300e si m-am destrabalat calumea.

 

n-o sa mergi cu 130-140 decat pe cateva bucati de drum. daca scoti media de 100km/h e foarte bine. pe autostrada bate vantul si mai tare de 150km/h nu prea ai cum sa-i dai iar prin bulgaria printre munti sau pe limitari de 60 nu o sa te lase inima sa mergi mai tare de 100.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai am cum sa vin weekendul asta, am mai facut vreo 800 km in weekend si am constatat ca fata nu mai duce un drum pana in Thassos si inapoi, mai ales daca e de mers pe ud, iar prognoza nu e chiar lipsita de griji. Din pacate n-am gasit nicaieri pe stoc ce imi trebuie, asa ca sunt nevoit sa zic pas.

 

L.E. In teorie pneul ar trebui sa vina saptamna viitoare, deci weekendul viitor ar trebui sa fiu disponibil (mai sigur o sa stiu in functie de cand pleaca cauciucul spre Romania). Totusi Sergiu poate te razgandesti si nu pleci pe la 4 dimineata doar ca sa prinzi ferry-ul de 10:45 ;)

Editat de RuInCV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare intr-o doara, din principiu: plecarea la 6 din Petrom-ul din Jilava? :crack:

exact cum zici tu man

la mine nu e o problema daca nu apareti niciunul

» Post actualizat in 23 Sep 2016 18:38

am facut si plinul.....

cu asta ajung pana aproape de THASSOS

post-2209-0-80139900-1474655879_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...