Jump to content
Sign in to follow this  
IraSciBil

Yamaha FZ1N 2006 4100 EUR

Recommended Posts

ITP 14.04.2017

Merge foarte bine

Posibil si schimb cu supermoto japoneza max. 660cmc

0724.246.208 Eugen

sau

0723.626.701 Stefan

Moto se poate vedea in zona Grivita/Basarab/Turda/pod Grant

post-4490-0-03323000-1474648912_thumb.jpg

post-4490-0-32151400-1474648924_thumb.jpg

post-4490-0-34335000-1474648938_thumb.jpg

pt asa moto,cel putin ce se vede in poze,cam prea sarac anuntul.

pt asa moto,cel putin ce se vede in poze,cam prea sarac anuntul.

Scuze, completez: e neagra, buna si fuge bine.

Scuze, completez: e neagra, buna si fuge bine.

ce nickname la fix ti-ai pus ;)

@initiator:era o lauda subtila,dar banuiesc ca esti prea irascibil sa gandesti.bai cand va vad pe unii cat de picati din cer sunteti....la ce va mai purtati capul oare cu voi?

Edited by george05

@initiator:era o lauda subtila,dar banuiesc ca esti prea irascibil sa gandesti.bai cand va vad pe unii cat de picati din cer sunteti....la ce va mai purtati capul oare cu voi?

Nu uita vorba aia cum ca 'daca taceai..mai bine faceai'. Cu unii chiar n-ai cu cine :)

Am o rugaminte (daca imi permiteti, maestrilor): vedeti'va de treburile voastre si lasati eventualii cumparatori sa posteze.

Nu am chef de mesajele voastre si, oricat de destepti v'ati crede, nici macar nu ma amuzati. Nu ma mai provocati, va rog! Multumesc.

Deci tu chiar esti irascibil,nu e doar nick-ul.sau ti l-ai insusit perfect.bravo!ia-o ca o provocare si tratateaz-o ca atare.hai ca ma pufneste rasul. :))

Motocicleta intra la iernat in garaj.

Anul acesta nu a facut mai mult de 1500km.

post-8494-0-95721000-1478160316_thumb.jpg

Citesc, ma amuz și îmi dau lejer seama cine sunt pifanii pe aici, pe forum :)))))).

Spor la vânzare ;)!

Edited by DeVazut_TM

Citesc, ma amuz și îmi dau lejer seama cine sunt pifanii pe aici, pe forum :)))))).

Spor la vânzare ;)!

Citesti , dar te amuzi singur.

Nu stiu daca afirmatia ta il viza pe george05, insa el chiar a ridicat la fileu o parere pertinenta.

Aaa ca tu o ardeai in caterinca ieftina cu "fra'su" / "irascibil" sau ce conturi mai avea el si prin 2008 cand i-a explodat motorul la KTM asta nu inseamna ca oricine de pe forumul asta e obligat sa stie ca X sau Y e membru cu 'state vechi' si ca atunci cand pune un anunt de vanzare, 'cunoscatorii' (aia "vechi") isi vor da seama instant ca a postat o legenda si nu mai sunt necesare alte detalii..

Ma amuza faptul ca mai jos era un anunt de vanzare cu un R1, in care omul a scris pe larg toata istoria motoretei,dar a omis nr de contact si un moderator l-a si atentionat.

Aici 3 poze, 2 cuvinte , si persoana care atrage atentia asupra anuntului 'precar' este luata la misto si facuta pifan :)

Citesti , dar te amuzi singur.

Nu stiu daca afirmatia ta il viza pe george05, insa el chiar a ridicat la fileu o parere pertinenta.

Aaa ca tu o ardeai in caterinca ieftina cu "fra'su" / "irascibil" sau ce conturi mai avea el si prin 2008 cand i-a explodat motorul la KTM asta nu inseamna ca oricine de pe forumul asta e obligat sa stie ca X sau Y e membru cu 'state vechi' si ca atunci cand pune un anunt de vanzare, 'cunoscatorii' (aia "vechi") isi vor da seama instant ca a postat o legenda si nu mai sunt necesare alte detalii..

Ma amuza faptul ca mai jos era un anunt de vanzare cu un R1, in care omul a scris pe larg toata istoria motoretei,dar a omis nr de contact si un moderator l-a si atentionat.

Aici 3 poze, 2 cuvinte , si persoana care atrage atentia asupra anuntului 'precar' este luata la misto si facuta pifan :)

Motocicleta este pe numele sotiei.

Fra'su este fratele lu' Irascibil.(conturile nu au legatura unul cu altul)

Cine ne cunoaste stie despre ce este vorba.

Eu cand am cumparat motocicleta acum 3 ani (parca) m-am dus pana la Timisoara am vazut,probat,platit si am plecat cu ea acasa.

Acum vad ca lumea probeaza mai mult din fata calculatorului sau nu stiu cum.

Nu am nimic cu nimeni, cu atat mai putin cu George, care are dreptatea lui.

Cine vrea vine vede si probeaza.Orice detaliu prezentat aici este '0' fata de o vizionare.

Multumesc de intelegere.

P.s.: Cand postezi un anunt este mult mai important un nr. de telefon de contact decat o poza.

Edited by fra'su

Corect, dar multi dau 'dismiss' la anunturi sau le judeca in functie de cate detalii regasesc in ele.

De ex unul (nu eu) ar putea concluziona : "La cum si-a facut asta anuntul, cred ca sigur nu prea-l intereseaza de mobra, sau sa o vanda, sau sa o intretina, hai ca o sa caut mai departe".

Cine are cap, cerceteaza orice pista, orice anunt, indiferent de cum sunt redactate, insa sunt clienti care se pot pierde daca un anunt nu e redactat cu mai mult interes.
De asemenea,cine este cu-adevarat interesat, pune rapid mana pe telefon si cere mai multe detalii,nu sta sa-i dea reply pe forum sau etc. Cei care scriu pe forum ,pe topicuri,sunt doar un fel de 'bystanders' si trebuie tratati ca atare.

Pifani sau nu,fiecare vede in anunt ce il intereseaza mai mult.daca @devazut_tm se amuza pe seama noastra,foarte bine,sa fie sanatos.dar cand faci un anunt oglindesti interesul tau asupra motorului(sau orice vinzi),interesul si respectul pt potentialii vanzatori,si asa mai departe.la fel cum atitudinea vabzatorului poate fi un "deal-braker",la fel si un anunt facut in scarba.indiferent ca sunt eu sau oricare altul la "capatul firului".

Pret negociabil 4000 EUR; se accepta si schimb cu Super Tenere plus diferenta.

Am dat o tura mica cu ea zilele trecute, merge super bine.

muhahaha, ce s-au intalnit astia doi, irascibil , un adrianu' satului prin 2000 si varianta sa vasluiana ieseana 2017 .

Edited by NEGURA

Frumoasa rau, bafta la vanzare! :10: In rate se vinde? :))

Salut, te intereseaza un schimb cu BMW 320 e36 Cabrio (inmatriculat in Ro si in stare foarte buna (originala)?

Merci

Salut RoC.

Cam cum ai vedea ratele?

Cu masina nu se schimba.

Un update la pret, la poze?

Un update la pret, la poze?

In poze ar arata la fel; pretul dupa vizionare+testare.