Sari la conținut

Numar "Ascuns" pe motocicleta in Romania


Teodor Gârbacea
 Share

Postări Recomandate

Lasand povestile de-o parte , singurul lucru pe care nu l-am suportat si nu il suport este numarul pus la vedere , adica sa-l vada orice 'chior' de la 1km ...

 

Il citez si eu pe superbec: "lucrezi cumva la KFC?".

 

De ce ai ascunde tu numarul ala cand Logan-ul iti face vant pe curbe? :)

 

13521908_1153163021414337_74513938792952

Editat de vladf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu nu inteleg de ce te opreste politia si nu face nimic? inseamna ca e perfect legal ce faci tu. si daca nu iti place numarul, da-l jos de tot , nu iei nici acte la tine si nici nu opresti la semnalele politiei... a scz nu ai viteza nu poti fugi de ei , ba dar nu rvei sa vinzi motoreta? sczpi de stres. eu as fi interesat sa cumpar un enduro de 125 sau 250 cmc cubi. daca tot vrei sa mergi cu nr dupa tine pune-l tata unde ai chef , daca ai chef sa opresti la semnalul politistului opresti daca nu nu , declari ca nu l-ai vazut , cu motoreta erai atent la sosea nu la oameniid e pe langa. sa te filmeze ca ai ti-au factu semn si tu nu ai oprit . te bagi pe macadam . distractie placuta .


» Post actualizat in 03 Oct 2016 09:19

eu cred ca te opreste ca ai nuemre rosii . inmatriculeaza mobra si os a vezi ca scapi de problema asta . spor si numarul e ft ok acolo unde e .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
Acum 2 ore, Chivu a spus:

cat mai e amenda la scuns numarul ?

Experienta conteaza, deci straight ahead si ne spui cat mai este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce e bun în viață e fie ilegal, fie imoral, fie îngrașă! ©Murphy

Doar nu s-o împiedica de un dosar penal?!? Numerele la vedere sunt pentru fraeri, oricum nu te prinde poliția dacă ai ss. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, Chivu a spus:

cat mai e amenda la scuns numarul ?

as zice ca se incadreaza acolo la contraventiile cu  numere murdare, deteriorate, neconforme, si care nu sunt montate la loc vizibil...

 

nu e penal din moment ce motocicleta e inmatriculata, doar ca numarul nu e corespunzator montat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Adrian M. a spus:

Sambata am fost pe la Bulgari. Pe Shipka ne-au depasit doua vitezane, nu aveau numere deloc, nu ca ascunse. Ci lipsa :))

de avut aveay dar au cazut,de la viteza. 

deci legal.

Acum 13 minute, Cristian C. a spus:

Revin eu cu update în topic dacă se ivește ceva neprevăzut. 20200817_193349.thumb.jpg.5700ce9f6eb1d5c41b6e37a9de08b642.jpg

Mă încadrez cu ăsta?

20200824_193935.thumb.jpg.693afc7a0b11edc84e3764cabcfa5af2.jpg

Sunt valabil? 😄

ascuns e cand tre sa-l cauti, eu l-am vazut din prima (poza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 31.08.2020 la 12:00, Cristian C. a spus:

Revin eu cu update în topic dacă se ivește ceva neprevăzut. 

A sosit și update-ul.. astăzi am întârziat puțin după ce am ieșit de la muncă și m-a prins ora prânzului când am trecut prin rond Alba Iulia spre casă și.. ce sa vezi? De fapt eu nu i-am văzut, că eram concentrat la abordarea rondului, însă ei m-au auzit și așa am făcut cunoștință. A fost scurt, probabil au început o nouă serie de controale odată cu începutul de săptămână.

Voi? Bine, sănătoși?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Cristian C. a spus:

Bănuiesc că-mi intuiți scopul, mă hrănesc cu reacții, scopul meu e să le stârnesc, să agit.

Unii mă iau în serios, alții râd de mine sau devin frustrați.

 

Iti vine natural? Ca daca da, s-ar putea sa fi sociopat iar asta nu e in regula daca esti si tablagiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haha, sunt și serios, sunt și troll. Imi ocup timpul cu diverse în funcție de starea de moment, îmi cer scuze persoanelor deranjate de atitudinea mea. Nu vreau sa se devieze prea mult de la subiectul postarii. Seara faina și grija cu "ilegalitățile", să fiți asumați dacă e cazul de așa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, GoodKat a spus:

 

Daca tii sa mentionezi ca esti troll, e clar ca nu esti.

Ei, nu fi rau, credea si el ca a inventat ceva nemaivazut pe forum pe acilisa si te iei de el ...

 

Dar da, cat mai merge pt numar ascuns? Intreb pt un prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...