Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

®azvan

Vand Samsung Dual Sim J7 4G (2015) / 700 lei

Recommended Posts

Vand telefon Samsung J7 2015 4G auriu, Dual Sim, ecran Super Amoled de 5.5 inch, Octa-core la 1.4 GHz, 16 Gb memorie interna, 1.5 Gb RAM, camera video principala 13 Mp f/1.9 de 28mm, camera secundara 5 Mp f/2.2 de 23 mm, conectivitate bluetooth, wi-fi, NFC, baterie Li-Ion 3000 mAh (tine minim 2 zile), sistem operare Android v5.1 (Lollipop). Aparatul a fost cumparat in luna iulie, anul acesta (folosit aprox 3 luni), motiv pentru care beneficiaza de inca 21 luni de garantie.

Arata si functioneaza impecabil (nu are urme de uzura, nu a fost trantit, scapat, zgariat, etc). Incluse folie sticla ecran si husa tip bumper transparenta + cutie, accesorii, factura, garantie.

Fisa completa aici

Pret 700 lei (transport inclus)

Motivul vanzarii: telefonul l-am cumparat de la Quickmobile (1150 lei cu husa si folie sticla, factura, garantie ) si este facut pentru China (CHM – China Mobile). Totul a decurs fain si frumos vreo 3 luni pana cand am dat update la soft (folosind aplicatia Samsung Smart Switch de pe PC), moment in care a disparut Google Play Store-ul preinstalat si au fost instalate in locul lui mai multe aplicatii pentru China. Aplicatiile pt China pot fi dezinstalate cu usurinta insa nu reusesc sa instalez la loc Google Play Store (nu ma pricep si nici nu am timp sa caut solutii), plus ca nevasta-mea deja a comentat cand l-a pipait prima data ca nu vrea sa vada caractere chinezesti nicaieri, motiv pentru care il vand (vreau sa-i cumpar un Android 6.0 marshmallow preinstalat de europa).

daca vrei iti ofer eu 500 lei pentru el si il iau ca si telefon de rezerva in momentu acesta pretu lui nou este de 949 lei daca vrei astept un pm o zi faina

daca vrei iti ofer eu 500 lei pentru el si il iau ca si telefon de rezerva in momentu acesta pretu lui nou este de 949 lei daca vrei astept un pm o zi faina

949 nou. Fie! Desi eu am dat acum 3 luni 1100 lei pe el (scrie pe factura). Si tu-mi ceri pt un telefon nou (21 luni garantie), care arata / functioneaza 10/10, sa-l las la sub jumatate din pretul achizitionat. Nici chiar asa!

650 lei si e al tau... (transportul il suport eu)

E tostusi o chinezarie care mai si crapa.

Mai bine învață chineza. E de viitor.

E tostusi o chinezarie care mai si crapa.

De-aia are garantie inca 21 luni. Problema lui e de soft, dar probabil citim printre randuri.

Se scrie "sa fii" (la forma imperativa), iar apoi intr-o fraza, pentru a delimita ideea in propozitii (cu subiect si predicat), se folosesc semnele de punctuatie... Asta ca sa te intelegem si noi astia cu facultati, afectatule ;)

Plin pamantul de afectati... de parca eu te rugam pe tine

Sanatate, ridere! Si asfalt uscat, desi e cam toamna.

sa fi sanatos si tu si cel care il cumpara sa zici ms daca o sa iesi 500 lei pe el eu nu mai vreau

Merci, dar am si comandat alt telefon. Acesta vreau doar sa-l vand.

» Post actualizat in 27 Oct 2016 07:02

Vandut! Se poate inchide. Multumesc forumului.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...