Jump to content

Black Friday articole moto?

Recommended Posts

Pentru cine a prins anii trecuti

ca idee motociclistii sunt mai predispusi a nu prinde anii viitori, cei trecuti ... au fost... :alcy:

ca idee motociclistii sunt mai predispusi a nu prinde anii viitori, cei trecuti ... au fost... :alcy:

:)))))) Cum a iesit asta. Edited by LexDee

:)))))) Cum a iesit asta.

O spontana,evident.

Anul trecut Mymoto a avut Black Friday pentru 24 de ore ,poate o sa aiba si anul asta.

Si ce s-a intamplat ? Era intuneric si magazinul inchis ? Ca banuiesc ca de preturi (reale) mai mici nu poate fi vorba.....

201411_1323_ghahh_sm.jpg

Am auzit ca benzinariile au black friday la benzina de 95, dar numai daca esti acolo pregatit sa alimentezi, la 12 noaptea.

deci vineri cand ies de la lucru ma duc si parchez in pompa. umplu si portbagajul cu canistre...

toate firmele sau una anume?

:alcy: :crack:

deci vineri cand ies de la lucru ma duc si parchez in pompa. umplu si portbagajul cu canistre...

toate firmele sau una anume?

:alcy: :crack:

Ca idee,n-are rost sa o faci,caci motociclistii sunt mai predispusi a nu prinde anii viitori, cei trecuti ... au fost... :alcy: (beuti)

Ca idee,n-are rost sa o faci,caci motociclistii sunt mai predispusi a nu prinde anii viitori, cei trecuti ... au fost... :alcy: (beuti)

da ce crezi ca am bani sa-mi iau benzina pentru cativa ani?

Mno,asta numa' tu stii...:)

Vezi ca are termen de valabilitate redus, asa zice poporul, nu lua prea multa.

• 2 weeks later...

Pentru cine a prins anii trecuti, se organizeaza Black Friday in vreun magazin de articole moto?

Aceeași intrebare o am si eu. Se organizeaza black friday? (chiar si magazinele online de afara ?)

Vreau sa-mi iau casca, deja am gasit la un pret mai bun decat era pana acum o luna (450 -> 400e), dar nu stiu daca are rost sa mai astept sau nu.

Faptul ca scriu ei acolo ca e redusa de la 700 la 400 e altceva, daca ai urmarit pretul stii cand e aplicata o reducere sau nu.

Intr-adevar, noi am organizat si in acest an o campanie de reduceri sub paravanul Black Friday. Am incercat sa cream oferte cat mai avantajoase la majoritatea produselor din stoc. Avem in oferta casti la pret foarte bun, echipamente si unele accesorii. Astazi este deja a doua zi din weekendul programat campaniei si suntem bucurosi ca am reusit sa facem fericiti multi camarazi de-ai nostri. Pentru cine mai este interesat, campania tine pana maine la orele 24 si da, sunt reduceri reale!

Numai bine - Emilian