Sari la conținut

Siriu - Lepsa, duminica, 06.11


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Duminica plimbare (probabil ultima) pe Siriu - Lepsa: https://goo.gl/maps/W3tc4Pzc5gG2
Plecare ora 8.30, viteza pe la 110 -120 maxim (ca avem si un Transalp cu noi) pe unde se poate.
Pana acum suntem 2 care mergem, cine mai e interesat, sa dea un semn.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Daca vremea e buna si toate curg in directia corespunzatoare, ne-am mai alatura doua motoare din Ploiesti (un naked si un touring).

Cam pe la ce ora estimati ca veti ajunge in Ploiesti?

 

Cele bune,

Alex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Duminica plimbare (probabil ultima) pe Siriu - Lepsa: https://goo.gl/maps/W3tc4Pzc5gG2
Plecare ora 8.30, viteza pe la 110 -120 maxim (ca avem si un Transalp cu noi) pe unde se poate.
Pana acum suntem 2 care mergem, cine mai e interesat, sa dea un semn.

Am uitat sa pun locu' de intalnire: Petrom Miorita.

Se mai alatura 2 prieteni, deci suntem vreo 4 pana acum.

 

Salutare,

 

Daca vremea e buna si toate curg in directia corespunzatoare, ne-am mai alatura doua motoare din Ploiesti (un naked si un touring).

Cam pe la ce ora estimati ca veti ajunge in Ploiesti?

 

Cele bune,

Alex.

09.30, poate chiar mai devreme putin daca plecam la 08.30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da.

47 user(s) are reading this topic

7 members, 36 guests, 0 anonymous users

Serios? Asa cald o sa fie duminica de avem atatia useri pe aici? :)))

Sau e asa frig azi, incat toata lumea e pe forum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti pe varianta aceasta: https://goo.gl/maps/r81VqXEFU9T2 ( nu taiati Barcani - Zagon - Covasna - Tg Secuiesc; este drumul destul de rau, iar intre Barcani - Zagon este neasfaltat )

Da, asta e ruta, varianta clasica. P-acolo ma bagase gugalu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca atunci când se strange un grup mai mare eu am alte obligații.

@Ribo si @Iaco. Sper ca mai puteți si saptamana viitoare o tura din asta. Ca parca nu m-as duce solo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca atunci când se strange un grup mai mare eu am alte obligații.

@Ribo si @Iaco. Sper ca mai puteți si saptamana viitoare o tura din asta. Ca parca nu m-as duce solo

sa vedem daca ne mai ajuta vremea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce sens mergeti ? Buc.- Tg. Secuiesc sau Buc. - Focsani ? Indicat ar fi sa mergeti intai la Focsani, pana ajungeti acolo va fi mai cald pentru curbele de pe Lepsa si Siriu. Daca faceti asa va pot insoti pana la Focsani. Este alegerea voastra, eu oricum imi vad de drumul meu.

Plimbare placuta, Lepsa este fenomenala, am facut-o si eu vara asta, pacat ca este un pic departe pentru bucuresteni. Sa va intoarceti sanatosi, fara "aventuri".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca trebuia sa ne intalnim in vreo piata, ceva, s-ar putea sa fie neincapator Petromul de la Miorita

Haha :)))) Good one!

Pai ce-am facut ma nene maaa? Se repeta figura de acum 4 ani? (Nu ca nu m-as bucura, sincer :love: )

 

In ce sens mergeti ? Buc.- Tg. Secuiesc sau Buc. - Focsani ? Indicat ar fi sa mergeti intai la Focsani, pana ajungeti acolo va fi mai cald pentru curbele de pe Lepsa si Siriu. Daca faceti asa va pot insoti pana la Focsani. Este alegerea voastra, eu oricum imi vad de drumul meu.

Plimbare placuta, Lepsa este fenomenala, am facut-o si eu vara asta, pacat ca este un pic departe pentru bucuresteni. Sa va intoarceti sanatosi, fara "aventuri".

Mergem pe Bucuresti - Targu Secuiesc. Prefer sa ramana pe seara partea mai usoara, cand o sa fie noapte si o sa fim obositi si o sa vrem sa ajungem acasa mai repede :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...