Jump to content
Sign in to follow this  
Sabina Maria

pareri honda cbr 500

Recommended Posts

Buna tuturor! Are cineva o honda cbr500? As dori sa-mi cumpar acest model dar nu l-am gasit pe nicaieri in tara si nu vreau sa cumpar o motocicleta doar uitandu-ma pe niste poze. Daca o are cineva si as putea sa vin sa o vad va rog sa-mi trimiteti mesaj( nu conteaza daca e modelul 2013). Multumesc mult!!

P.S: nu caut (neaparat) un vanzator ci un coleg care are acest model ca sa pot sa o vad si in realitate inainte sa o cumpar din afara.

@ Sabina, te duci la Honda in Pipera si este posibil sa aibe modelul in stoc. Poti sa dai un telefon pentru a nu bate drumul degeaba. Asa poti sa il studiezi indeaproape fara nici o problema.

E posibil sa se refere si la modelul asta,dar mna http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cbr500%2013.htm .Insa n-am gasit de vanzare modelul pe olx,autovit,bikeshop etc.

cred ca la acest model se refera,nici nu stiam ca este cbr 500 :)

Dacă vrei o motocicletă să te țină mai mult decât perioada de A2, vezi un naked de 650-700 sau varianta carenată. Tracer 700 de la Yamaha, Versys 650 de la Kawasaki, chiar și CBR650 de la Honda. Îndeplinesc condițiile de A2 cu limitare

Edited by FadeToBlack

@Sabina, la MotorTeam pe B-dul. Timisoara au modelul naked. E ceva diferenta intre ele, dar daca nu gasesti deloc CBR500 macar iti poti face o idee de gabarit.

Spor!

Si cei de la motoboom.ro vad ca il au in "oferta", le poti da un telefon sa vezi daca il au in stoc prin zona ta.

http://www.motoboom.ro/

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Eu caut modelul carenat si m-am interesat la toate magazinele din Bucuresti, peste tot este disponibil doar la comanda :(

» Post actualizat in 02 Jan 2017 16:22

@Sabina, la MotorTeam pe B-dul. Timisoara au modelul naked. E ceva diferenta intre ele, dar daca nu gasesti deloc CBR500 macar iti poti face o idee de gabarit.

Spor!

A fost primul magazin la care m-am dus cand am inceput sa caut acest model :D

Curatenie.

Domnisoara a intrebat ceva punctual. Un model clar pe care vrea sa il vada. Nu isi au rostul sfaturi generice pt incepatori si / sau caterinca

:10:

ps.cum pot sa ajung si eu moderator ? :)

Ahahahahaaahh, iti depui candidatura si membrii forumului aleg. Daca era asa, sigur te alegeam. Hahahaha:)))

ps.cum pot sa ajung si eu moderator ? :)

in primul rand, ai grija sa nu ajungi in carantina! :crack:

Ahahahahaaahh, iti depui candidatura si membrii forumului aleg. Daca era asa, sigur te alegeam. Hahahaha:)))

noahhh,si pe stresatu` dupa fundu meu :crack:

» Post actualizat in 13 Jan 2017 17:29

in primul rand, ai grija sa nu ajungi in carantina! :crack:

nuu,ca nu au curaj :)))

Tu n ai mox nici de paznic...si vrei moderator :)))))

Buna tuturor! Are cineva o honda cbr500? As dori sa-mi cumpar acest model dar nu l-am gasit pe nicaieri in tara si nu vreau sa cumpar o motocicleta doar uitandu-ma pe niste poze. Daca o are cineva si as putea sa vin sa o vad va rog sa-mi trimiteti mesaj( nu conteaza daca e modelul 2013). Multumesc mult!!

P.S: nu caut (neaparat) un vanzator ci un coleg care are acest model ca sa pot sa o vad si in realitate inainte sa o cumpar din afara.

Si eu vreau sa cumpar acest model (http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cbr500%2013.htm).

Ai gasit ceva Sabina?