Sari la conținut

detalii 600 rr suceava


ssk
 Share

Postări Recomandate

cauta un frate motociclist din zona si roaga-l sa se duca sa ii faca o vizita,dai si tu acolo 2-3 beri,in mord cert ii trebuiesc gume noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratele ăla motociclist s-ar putea sa fie mai frate cu vânzătorul decât cu cumpărătorul...motocicleta e revopsita(daca nu e chituita/Sparta eu zic ca nu e o problema)..ce mi se par dubioase(in afara de preț) sunt capacele de la motor..par vopsite si alea..sa nu fi avut vreo căzătura mai gravă si sa fi fost refăcute asa..temporar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleteta ca si masina se cumpara dupa o proba corespunzatoare la drum. Mai nou 'baietii' o dau la proba cu banul pe masa, chiar daca este 'frate'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza sa fie repovsita. oricum urmatorul motor vreau sa-l fac alb.

deci esteticul sa zicem ca nu e chiar o problema. dar nu vreau sa-si bata joc de mine sa fie mecanic praf. exista si alte cai de a recupera investitia facuta in combustibil pana acolo, dar zic ca suntem intr-o tara civilizata si nu trebuie sa apelam la asa ceva.


» Post actualizat in 02 Jan 2017 11:17

fratele ăla motociclist s-ar putea sa fie mai frate cu vânzătorul decât cu cumpărătorul...motocicleta e revopsita(daca nu e chituita/Sparta eu zic ca nu e o problema)..ce mi se par dubioase(in afara de preț) sunt capacele de la motor..par vopsite si alea..sa nu fi avut vreo căzătura mai gravă si sa fi fost refăcute asa..temporar

ai dreptate. sunt vopsite capacele.

proprietarul a confirmat.

motoreta este in service acum, pentru furca.

cand am intrebat de partea mecanica a ezitat putin de tot. - cica : ca pentru un motor de 43000 km.

deci cred ca abandonez ideea de a vedea motorul.

Editat de ssk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 02 Jan 2017 12:56

il intrebasem si eu ceva detalii dar nu prea pare ok motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dute sa o vezi,si intreaba daca e dispus sa mai lase la pret ca sa iti scoti si tu partea mecanica,ca altfel nu o cumpara nimeni,mai putin cineva mai naiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...