Sari la conținut

Black Mamba


Spanda
 Share

Postări Recomandate

O iesire pe unul dintre cele mai spectaculoase trasee de langa Sibiu.

 

 

 

P.S. Aveti un pic de rabdare cu playerul. Ar fi indicat sa-l vizionati filmul direct de pe vimeo (click pe vimeo), nu embeded.

Editat de Spanda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Splendid...aveti tot respectul meu daca v-ati bagat pe asa ceva cu 4T.

Exista vreo sansa sa aveti trackul incarcat in gps, ca la cat de misto este, parca am veni si noi sa ne incercam fortele cu urcarea asta :D

Daca mai aveti filmari din zona, nu ezita sa le puneti, noi suntem interesati sa mergem si in alte zone, nu doar aici aproape de noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Splendid...aveti tot respectul meu daca v-ati bagat pe asa ceva cu 4T.

Exista vreo sansa sa aveti trackul incarcat in gps, ca la cat de misto este, parca am veni si noi sa ne incercam fortele cu urcarea asta :D

Daca mai aveti filmari din zona, nu ezita sa le puneti, noi suntem interesati sa mergem si in alte zone, nu doar aici aproape de noi :)

 

Doi dintre prietenii mei au avut 2T si nu au avut nicio problema sa urce. Apar in filmari doar pentru ca i-au ajutat pe ceilalti :)

Mai gasesti filmari daca intri pe contul meu de vimeo. Despre gps ... nu stiu, tre sa intreb. Nu prea folosim, pentru ca cunoastem locurile.

Editat de Spanda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi dintre prietenii mei au avut 2T si nu au avut nicio problema sa urce. Apar in filmari doar pentru ca i-au ajutat pe ceilalti :)

Mai gasesti filmari daca intri pe contul meu de vimeo. Despre gps ... nu stiu, tre sa intreb. Nu prea folosim, pentru ca cunoastem locurile.

Poate ne primiti si pe noi la o tura impreuna cu voi pe aceste trasee :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De apreciat ca s-a folosit un obiectiv normal la camera. Pe mine ma enerveaza cand vad filmari gen "ochi de peste" cu GoPro-urile. Mergi pe un dig de 1 metru inaltime si, pe filmare, apare ca si cum ai fi mers pe creasta Annapurna.

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, chiar e pacat cu 4T, trebuia cu niste 2T ca sa lasati si ulei si benzina prin paraiasele alea, ce dreaq ... doar asa, e pacat ...

Xandros, nu crezi tu ca ar fi mai bine sa ne lasi pe noi enduristii in pace si sa iti vezi tu de turingul tau?

Nah, zic si eu, nu dau cu parul ;)

Ti-am dat add pe FB, clar ne auzim in primavara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...