Jump to content
Sign in to follow this  
Spanda

Black Mamba

Recommended Posts

O iesire pe unul dintre cele mai spectaculoase trasee de langa Sibiu.

P.S. Aveti un pic de rabdare cu playerul. Ar fi indicat sa-l vizionati filmul direct de pe vimeo (click pe vimeo), nu embeded.

Edited by Spanda

Acum după ce văd "Sibiu", în orice context, am oarece emoţii :)

Frumos video, bravo. Ce faceţi voi acolo e chapeau, muncă, curaj (pt mine însă nu e motociclism, e chin )

Splendid...aveti tot respectul meu daca v-ati bagat pe asa ceva cu 4T.

Exista vreo sansa sa aveti trackul incarcat in gps, ca la cat de misto este, parca am veni si noi sa ne incercam fortele cu urcarea asta :D

Daca mai aveti filmari din zona, nu ezita sa le puneti, noi suntem interesati sa mergem si in alte zone, nu doar aici aproape de noi :)

Splendid...aveti tot respectul meu daca v-ati bagat pe asa ceva cu 4T.

Exista vreo sansa sa aveti trackul incarcat in gps, ca la cat de misto este, parca am veni si noi sa ne incercam fortele cu urcarea asta :D

Daca mai aveti filmari din zona, nu ezita sa le puneti, noi suntem interesati sa mergem si in alte zone, nu doar aici aproape de noi :)

Doi dintre prietenii mei au avut 2T si nu au avut nicio problema sa urce. Apar in filmari doar pentru ca i-au ajutat pe ceilalti :)

Mai gasesti filmari daca intri pe contul meu de vimeo. Despre gps ... nu stiu, tre sa intreb. Nu prea folosim, pentru ca cunoastem locurile.

Edited by Spanda

Doi dintre prietenii mei au avut 2T si nu au avut nicio problema sa urce. Apar in filmari doar pentru ca i-au ajutat pe ceilalti :)

Mai gasesti filmari daca intri pe contul meu de vimeo. Despre gps ... nu stiu, tre sa intreb. Nu prea folosim, pentru ca cunoastem locurile.

Poate ne primiti si pe noi la o tura impreuna cu voi pe aceste trasee :D

Mda, chiar e pacat cu 4T, trebuia cu niste 2T ca sa lasati si ulei si benzina prin paraiasele alea, ce dreaq ... doar asa, e pacat ...

Poate ne primiti si pe noi la o tura impreuna cu voi pe aceste trasee :D

Desigur, vorbim prin primavara :)

De apreciat ca s-a folosit un obiectiv normal la camera. Pe mine ma enerveaza cand vad filmari gen "ochi de peste" cu GoPro-urile. Mergi pe un dig de 1 metru inaltime si, pe filmare, apare ca si cum ai fi mers pe creasta Annapurna.

Edited by andrei belcic

Mda, chiar e pacat cu 4T, trebuia cu niste 2T ca sa lasati si ulei si benzina prin paraiasele alea, ce dreaq ... doar asa, e pacat ...

Xandros, nu crezi tu ca ar fi mai bine sa ne lasi pe noi enduristii in pace si sa iti vezi tu de turingul tau?

Nah, zic si eu, nu dau cu parul ;)

Ti-am dat add pe FB, clar ne auzim in primavara :D

am fost pe jos pe acolo prin pelegrinarile mele pe la Romaniacs si este extraordinara zona ptr harrd enduro ,mai ales daca ai pe cineva din zona.

as merge oricand si eu prin padurile sibiului ,cu mare drag !! :)