Jump to content

Tura in Alpi cu Vlad 10 - iunie 2017

Recommended Posts

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu pot sa cred ! Un topic dedicat exclusiv motociclelii evidente , care nu se afla la amploarea MAN sau echivalente este " obstructionat' faultat" si aruncat printre" Strungar in lemn"," Mobila la comanda" "nchirieri Garsoniere" care nu au nici o treaba cu motociclitul . Undeva pe linie sunt probleme majore de percepere a realitatii. Nu sunt curios sa aflu vreun "Motiv "oricum shame

• 1 year later...

Tura de anul trecut a iesit excelent, am fost 28 persoane (23 motociclisti si 5 pasagere). Nu am mai facut topic ca in februarie aveam deja avansul primit de la majoritatea participantilor.

Anul asta mergem in Pirinei, in prima jumatate a lui septembrie. Unii vin calare, altii trimit moto cu transportator si vin/pleaca cu avionul. Pana acum toti cei serios interesati sunt participanti la turele organizate de mine in ultimii 10 ani sau adusi de acestia.

Daca este cineva dornic sa ni se alature, ma poate contacta direct pe PM.

• 1 year later...
La 14.02.2020 la 12:19, dexxter a spus:

Vezi ca linkul de Corsica de mai, duce aici. Ceva nu e ok...;)

Merci, Adi! Am crezut ca am sters de tot linkul...

Tura in Pirinei de anul trecut (2019) a iesit de asemenea foarte bine, am fost 26 persoane.

Anul asta mergem pe insule... Elba, Sardinia si Corsica la sfarsitul lui mai, tura de 12 zile.

Ca si anul trecut, multi vor veni/pleca cu avionul in Italia iar motocicletele si bagajele vor ajunge cu transport.

Pana in momentul de fata am deja avansul de la 15 persoane (inclusiv cateva pasagere) si mai sunt cativa care se vor decide in curand.

Daca mai este cineva interesat, sa ma contacteze pe PM (aici intru foarte rar).

• 3 months later...

Din motive evidente (Covid-19) tura in Corsica s-a amant pentru la anu'.

Anul asta mergem din nou in Alpi, in perioada 4-13 septembrie. Daca cineva este interesat, ma poate contacta pe PM.