Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de vanzare o presa de magnetou, nu stiu la ce se potriveste, diametrul exterior este de 25mm

pret 20 lei sau schimb cu piese de ij sau voshod

 

De Mobra e daca imi aduc bine aminte, pt depresat rotorul de pe ambielaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde agregatu din imagine, este un atas de Ural cu barca in stare impecabila in exterior, nu are lovituri sau indoiri.

L-am luat de la Ilie de la km23 cu 250 lei (care, btw, nu mai are nici o moto de vanzare, a dat tot, deci nu am mai avut ce sa pozez) plus transportul 100 lei, l-am folosit pentru ce am avut nevoie (are culoarea gri acum) si il vand la 350 lei. Oferta este pentru perioada scurta de timp.

0723565973 sau PM.

 

post-263-1290541116_thumb.jpgpost-263-1290541175_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone
Se vinde agregatu din imagine, este un atas de Ural cu barca in stare impecabila in exterior, nu are lovituri sau indoiri.

L-am luat de la Ilie de la km23 cu 250 lei (care, btw, nu mai are nici o moto de vanzare, a dat tot, deci nu am mai avut ce sa pozez) plus transportul 100 lei, l-am folosit pentru ce am avut nevoie (are culoarea gri acum) si il vand la 350 lei. Oferta este pentru perioada scurta de timp.

0723565973 sau PM.

 

post-263-1290541116_thumb.jpgpost-263-1290541175_thumb.jpg

 

Pretul contine TVA?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata completa cu tot ce-ti trebuie pe ea [roata+carcasa pinion+pinion+saboti+ax - cauciucul si camera sunt degradate(daca vrei le pot trimite si pe alea insa nu-ti vor fi de folos ci doar va trebui sa dai bani in plus la transport)] - 80 ron. Daca esti interesat lasa-mi adresa completa pe PM.

post-47416-1290599238_thumb.jpg

post-47416-1290599295_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Roata completa cu tot ce-ti trebuie pe ea [roata+carcasa pinion+pinion+saboti+ax - cauciucul si camera sunt degradate(daca vrei le pot trimite si pe alea insa nu-ti vor fi de folos ci doar va trebui sa dai bani in plus la transport)] - 80 ron. Daca esti interesat lasa-mi adresa completa pe PM.

si un carb de ij merge pe vishod de 175 saltat la 200 ca eu is incepator nu stiu ........ ms anticipat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce model de carburator este??

pe voshod cel mai bine merge k 65 este acela cu subar dreptunghiular din tabla de alama, dar trebuie sa i schimbi jiglerele, ti-am mai zis asta

ia legatura cu danytunky si iti trimite el set de reparatie pentru carburator, ieftin si bun

si nu mai da adresa pe forum ca se gaseste unu sa iti trimita caramizi in loc de roata :)

Editat de schumydan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...