Sari la conținut

Postări Recomandate

URGENT - vand Simson complet, dar dezmembrat. Cadrul restaurant, motorul restaurant. Cauciucuri noi.Pret 500 Eurotel: 0769490942 sau 0727298581

Ce Simson este? Ceva poze se poate?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se dezmembreaza mobra super 50..in afara de motor.. ca aspect nu unu stealucit..datorita faptului ca a fost pastrata in conditii aiurea de fostul propietar..are pneurile ca noi..

Ceva poze se poate? Are manerul de care se ridica pe cric ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut daca o dezmembrezi ma intereseaza bascula spate daca este intr.o stare ok. Pentru lamuriri nr meu este07654trei587zero

» Post actualizat in 23 May 2015 21:26

Salut daca o dezmembrezi ma intereseaza bascula spate daca este intr.o stare ok. Pentru lamuriri nr meu este07654trei587zero

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mai multe detalii in legatura cu mobra ce se dezmembreaza la 0762799638...si se adauga un simson sr2..ce se vinde complet....pret 600ron...pentru detalii astept sa fiu contactat la acest numar de telefon..indiferent de ora..cu respect o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha! Ha! Atasul e un tomberon,dar motoreta e un Califfo Rizzato, de prin 60-70, nu stiu exact. Culmea e ca merge ceas (nu cred ca are mai mult de 30km. parcursi), dar m-am grabit putin cu anuntul deoarece i-am imprumutat unui prieten carburatorul. Si mai avea doua carene din plastic, din care am pierdut una. Daca gasesc plasticul, pretul ar fi pe la 600 RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea inteleg ce e cu actele. La noi se inmatriculeaza la primarie. Oricum, pentru mine sunt hobby. La topicul atasistilor mai este una verde, MARGARETA. E distractiv sa te dai cu asa ceva, dar pe mine ma duce doar pe drept, ca la deal... gaf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de Danuvia, iar preturile le faceti voi :)

FAR cu km, "bord", cheie contact.

STOP

AMORTIZOARE

GHIDON

Bafta.


» Post actualizat in 27 May 2015 12:42

0765.979.952 Alex

Editat de alex_tr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha! Ha! Atasul e un tomberon,dar motoreta e un Califfo Rizzato, de prin 60-70, nu stiu exact. Culmea e ca merge ceas (nu cred ca are mai mult de 30km. parcursi), dar m-am grabit putin cu anuntul deoarece i-am imprumutat unui prieten carburatorul. Si mai avea doua carene din plastic, din care am pierdut una. Daca gasesc plasticul, pretul ar fi pe la 600 RON.

un carburator s-a pierdut si unul s-a stricat...pentru ca a cazut o carena pe el,.... cand s-a pierdut una dintre carene....pentru ca cealalta era stricata, si nu o mai gasesc .Dar in rest merge perfect...cred...nu stiu exact....

imi sta in 600 de lei ...cred...daca imi amintesc bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stopul e rezervat pana pe 06.06

Sunt de Danuvia, iar preturile le faceti voi :)

FAR cu km, "bord", cheie contact.

STOP

AMORTIZOARE

GHIDON

Bafta.


» Post actualizat in 27 May 2015 12:42

0765.979.952 Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de Danuvia, iar preturile le faceti voi :)

FAR cu km, "bord", cheie contact.

STOP

AMORTIZOARE

GHIDON

Bafta.

» Post actualizat in 27 May 2015 12:42

0765.979.952 Alex

salut ! ma intereseaza farul cu contact si stopul. trimite-mi te rog un PM cu conditiile si preturile separate. multumesc. p.s. sunt din Constanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...