Sari la conținut

Rock la Foc 7-9 iulie 2017


springbreak
 Share

Postări Recomandate

eu am ajuns sambata seara ( am muncit pana la 5 ). nu e prima data cand vin, am mai fost. cunosc locul, misto intrunirea, misto totul. pacat de colegii cocalari care au turat motoarele aiurea ( trebuie sa-ti urasti mobra daca o sodomizezi in halul ala ). apoi duminica dimineata, au urlat looserii aia doi la 5-6 dimineata...nu stiu ca dormeam...pacat ca pe rganizatori i-au durut in cot.

exceptand cocalarismele astea. a fost misto. ne vedem la anul

p.s. cazanul ala e cumva furat din iad? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa te contrazic, nu a durut pe nimeni in cot. S-a aplanat situatia cat de repede s-a putut cu indivizi orbiti de alcool . Ne bucuram daca te-ai simtit bine si te mai asteptam si la editiile viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Aia doi" au fost atinsi cu 2 amenzi corespunzatoare. Multumim Jandarmeriei pentru sprijin si pentru ca in fiecare an au fost alaturi de noi! Dupa cum stii astfel de incidente nu se pot opri in secunda doi "de la buton".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Așteptăm poze și filmulețe!

Fain tare, cum mă așteptam! Cu tot cu bătaia aia, în fata cortului meu. Nu prea dormeam, ma asteptam sa cada peste mine, noroc ca a fost scurt, poc-poc la rock la foc:))

 

Aa, și cu demontatul scenei...cred ca am numărat fiecare ciocan dat! Nasol rău! Poate data viitoare se procedează altfel!

Editat de iulianserban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare pui cortul ceva mai departe de scena si e ok. eu nici nu stiu cand a disparut scena...am lenevit la umbra ca un porc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...