Sari la conținut

Donez motocicleta Aprilia RS50


marius_stp
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Am pastrat prima mea motocicleta mai mult decat trebuia si m-am hotarat sa o donez in cazul in care ar face pe cineva fericit/a. E o Aprilia RS 50 din 1998 care nu a mai fost folosita de cam 7 ani. Ultima oara a avut ceva problema cu ambielajul - l-am schimbat, dar o garnitura nu inchidea perfect si de atunci nu m-am mai ocupat de ea. Deci trebuie:

 

- garnitura ambielaj

- baterie

- posibil alte lucruri de care nu stiu eu

 

Alte lucruri care nu functioneaza:

 

- posibil lipsa semnalizator (nu imi amintesc).

- vitezometru

 

Conditii:

 

- trebuie sa se ocupe integral de acte pentru ca eu nu am timp. Am talonul si e platit impozitul pe anul asta.

 

Daca e cineva care are rabdare sa o repare si sa o foloeasca, trebuie sa veniti intr-o seara in Freidorf sa o luati. As prefera sa fie cineva care are un scop pentru ea altul decat vanzarea, ideal daca cineva isi doreste una - as fi super fericit sa o ia.

 

Poza veche, dar cam asa arata si acum:

 

post-9761-1251493371.jpg

Editat de marius_stp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sper sa nu apara pe olx. Eu te-as scapa de ea, doar cu o conditie. Sa o preia un baiat priceput, sa o puna la punct asa cum trebuie, eu achit piesele si manopera si fericim pe cineva. Depinde insa si de acel cineva. Nu ma incurc cu cineva fara permis cum s a spus mai sus, sau ceva pui de negru.

Bafta si bravo pt ce faci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vina cu permisul in mana, nu o da unuia fara permis!

Am un amic care vrea sa dea de A1 dar nu prea isi permite sa achite si motocicleta si sa ia si permisul.

Ma gandesc ca el ar merita-o chit ca nu are inca permisul.

Editat de Andrei0912
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ma!

 

Ma bag si eu cu 100 de lei la reparatie, daca gasim pe cineva pasionat si care nu isi permite, sa o primeasca functionala.

 

Jos palaria pentru initator !

 

Altii pun la vanzare jeguri de manusi /bocanci trase n sezoane si le trebuie 50-100 ron pe ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai te urci in masina si ai plecat dupa ea. Eu asa faceam daca eram interesat.

Eventual curier, daca se complica omul cu asta si inca ceva...nu a specificat daca este valabil doar pt Timisoara sau e si pt alte zone.

Mai pot face ceva, in cazul in care va intelegeti cumva iar omul nu are timp pt asta, o preiau eu si o tin in garaj cat trebuie. Chiar si pana la vara, nu i bai.

Editat de BMWs1000RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O vreau eu pentru mândra mea și ca să nu fiu milog dau la schimb un scuter de 49 cmc din 2009 in stare bună de funcționare cu toate actele la zi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe feizbuc insista o tipa, si-a lasat si numarul de telefon...cred ca deja s-au inteles! Sper! La cat pare de hotarata, nu m-ar mira ca acum sa fie deja in drum spre domiciliul donatorului! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suflet de Aprilian donatorul,ce mai! :)

Toata stima,mestere! :ok:

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...