Sari la conținut

Transport auto,moto,coletarie din Germania


Cristi Nazarov
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor.Datorita faptului ca incepand de anul trecut ne-am schimbat domiciliu in Germania, mai exact in Heidenheim an der Brenz D-89520,m-am gandit sa imbin utilul cu placutul si sa lansez o noua extensie a activitatii de transport care se desfasoara in continuare pe relatia Romania-Germania-Belgia.Astfel, pe langa obisnuitele servicii de transport auto,moto si colete pe aceasta relatie venim cu urmatoarele oferte:

-pentru toti cei care au de facut comenzi pe net dar la care nu exista livrare decat in Germania, acestea se pot comanda la noi si ulterior le livram in Romania.Pretul de transport este de 20 de euro per colet, iar pentru cele mai grele sau voluminoase se discuta de la caz la caz.Atentie, ne ocupam doar de primire si transport, nu ne ocupam de comandat sau de plata lor !!!Plata transportului de face doar la destinatie nu este nevoie de niciun avans.

-traduceri autorizate si apostilate

-preluarea coletelor pentru Romania,oricand, urmand ca ulterior sa le trimitem spre tara.Asta va scuteste de stres ca nu aveti cand sa trimiteti coletele.!Le aduceti la noi cand puteti si apoi noi le transportam spre tara.De preferat sa fie neperisabile :) :) :) !!

Pentru cei care nu ne cunosc inca, gasiti mai multe detalii despre activitatea noastra aici https://www.facebook.com/ARM.Logistics/ si aici /index.php?/topic/693029-transport-moto-si-marfa-in-roitue-cu-asigurare-de-marfa-cmr/.

Pentru orice intrebare va stam la dispozitie.Cristi Nazarov.Stima.

post-74382-0-31383700-1486582422_thumb.jpg

post-74382-0-75975500-1486582530_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi este un baiat din alt aluat fata de majoritatea transportatorilor.L-am sunat intr-o seara tarziu, aveam probleme cu masina, mi-a dat solutia la problema mea pe loc.Este pe lista scurta a prietenilor mei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...