Sari la conținut

nipre pe OlX Ucraina


m72story
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

In cautare de Nipre am ajuns pe OLX Ucraina.

 

https://www.olx.ua/transport/moto/mototsikly/dnepr/q-%D0%BC%D1%82-16/?search%5Bdescription%5D=1&currency=EUR

 

https://www.olx.ua/transport/moto/mototsikly/dnepr/q-%D0%BC%D1%82-11/?search%5Bdescription%5D=1&currency=EUR

 

Sfatul meu este sa ne cautam un preten cunoscator de limba si obiceiuri ...

Sa auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar e 300 $ una ? :tomato:

Incredibil! Si atat de performante!

...incat trebuie cumparate cam 3 bucati pentru a face una functionala , plus niste piesulici pe ici colo care sunt traditional fătate in toate...

si, imprietenirea cu un restaurator/vopsitor/ciocanitor care sa ajusteze partile in vederea imbinarii...

 

Afacerile cu ukrainenii au un gust de neuitat.....ca si afacerile cu românii care pastreaza cu evlavie ciorsuri din astea valoroase si vintigi , pentru nu stiu ce italian sau spaniol care trebuie sa le duca la un muzeu .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil! Si atat de performante!

...incat trebuie cumparate cam 3 bucati pentru a face una functionala , plus niste piesulici pe ici colo care sunt traditional fătate in toate...

si, imprietenirea cu un restaurator/vopsitor/ciocanitor care sa ajusteze partile in vederea imbinarii...

 

Afacerile cu ukrainenii au un gust de neuitat.....ca si afacerile cu românii care pastreaza cu evlavie ciorsuri din astea valoroase si vintigi , pentru nu stiu ce italian sau spaniol care trebuie sa le duca la un muzeu .....

Corect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deschis si eu un topic mai demult vizavi de mobre ieftine cu atas din ucraina,se pare ca este un baiat prin suceava care stie cum fuctioneaza treaba,mai este si motosale.com.ua


» Post actualizat in 14 Mar 2017 17:12

dansul se pare ca se ocupa

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-kmz-k750-din-1968-629733.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cineva mai sus are dreptate, daca o aduci dezmembrata platesti vama separat ,pe motor si cadru, apoi o asamblezi si faci omologarea. Asa am procedat eu cu un R6 in 2003 si in loc de 1400 euro am platit vama 260. Am adus cadrul intr-o masina si motorul in alta. Contractele de vanzare cumparare au fost facute pe persoane diferite, cadrul pe mine, motorul pe un prieten, apoi l-am cumparat de la el. Am platit separat pentru fiecare si apoi a durat aprox 30 zile pana RAR-ul a facut actele pt inmatriculare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...