Sari la conținut

Plata cu cardul sau intrari multiple - avem anul asta ?


ZIDU'
 Share

Postări Recomandate

Astazi am ajuns si eu la SMAEB. Fata de anii trecuti oferta s-a diversificat considerabil, mai ales la echipamente. Am luat la o pereche de pantaloni touring discount real cu 20% dar la multe echipamente am vazut ca erau preturile de pe site (si acolo ziceau ca are reducere). La standul Scorpion discounturi si de 30% la casti, pacat ca deja am una. Am platit cu POS si totul a mers bine. Un mare plus anul asta

» Post actualizat in 22 Apr 2017 18:54

App, stie cineva de o casca dual sport de la RXA? Tipul a zis ca sunt facute i Belgia. Am probat una si mi-a venit pe cap foarte foarte bine. Pret cu reducere pe la 780 de la 900.

http://www.motoroutlet.com/en/rxa-x-road-dual-sport-helmet.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost azi pe acolo si am plecat cu o pereche de manusi de vara (platite cu cardul) din fericire au fost multi comercianti care au prins ideea si au venit cu POS. In unlele locuri chiar pregateau semn mare si clar ca se poate plati cu cardul.

Am ramas dezamagit ca nu am vazut deloc schuberth - ma interesau modelele de anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost si bancomat, BCR, pe care l-am si folosit din pacate ..

Am fost anul asta sa am de ce pleca de acasa, pentru show-ul de la 12.30 si sa-mi cumpar tricouri de la standul preferat. (cu cash .. )

Se poate si mai bine si sunt convins ca o data cu trecerea timpului va fi mai bine.

E bine sa fim critici dar per total a fost mai bine.

 

Am putut si reintra cu biletul rupt, baietii de la intrare au fost intelegatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...