Sari la conținut

Pierdut numar de inmatriculare moto [BN-13-SKY] in manastur.


szocspeti
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

am pierdut aseara numarul de inmatriculare de pe hornet, [bN-13-SKY] in manastur, undeva de pe frunzisului pana la fabrica de bere, mergand pe la cimitir prin spate pe la agronomie.. iar de la fabrica de bere pana in spate la polus, pe str. Valea Garboului.

Am observat abia in dimineata asta, am luat masina si am trecut pe fuga prin zona dar nu am vazut nimic.

Orice informatie e bievenita aici, sau pe telefon 0752669134.

Dau o bere!

 

:cheers:

Editat de szocspeti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te costa 20 ron la politie sa faci altul, nu iti trebuie nici programare, si nici coada nu este la ghiseul ala (5). Mergi cu cartea de ID si talonul si in 2-3 ore ai un numar frumos si curat. (20 ron costa 1 bucata numar standard, ala moto poate difera +/-, dar tot pe acolo tre sa fie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te costa 20 ron la politie sa faci altul, nu iti trebuie nici programare, si nici coada nu este la ghiseul ala (5). Mergi cu cartea de ID si talonul si in 2-3 ore ai un numar frumos si curat. (20 ron costa 1 bucata numar standard, ala moto poate difera +/-, dar tot pe acolo tre sa fie).

 

Asta in cazul in care e pe numele tau si era nr. de CJ, ca sa nu trebuieasca iti iei o zi libera de la servici sa mergi pana in Bistrita cu procura de la notar sa rezolvi toate astea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta in cazul in care e pe numele tau si era nr. de CJ, ca sa nu trebuieasca iti iei o zi libera de la servici sa mergi pana in Bistrita cu procura de la notar sa rezolvi toate astea :)

da, ai dreptate, scuze, nu am observat ca era de BN :)

Atunci spor la cautat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ai dreptate, scuze, nu am observat ca era de BN :)

Atunci spor la cautat :)

 

Stiu. Mi-am invatat lectia :)) Mersi oricum de sfat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...