Jump to content
Sign in to follow this  
adiy

gasit gopro

Recommended Posts

salut

tatal meu a gasit o camera gopro 3. a vazut-o in timp ce se rostogolea in urma unui motociclist. pentru recuperare, contactati-ma. ori aveti actele pe ea ori puteti descrie ce-i pe ea (nu s-a uitat, dar daca nu-s acte tre' sa dovedim cumva)

Bravo frate, frumos gest!

PS: Am mutat pe discutii generale, este posibil ca motociclistul sa fie din tara!

Fara cuvinte.............

"Ce oameni exceptionali trec pe langa noi, anonimi, si noi admiram prosteste atatia neghiobi, numai pentru ca au vorbit de ei presa si 'opinia publica', numai pentru ca le-a popularizat numele politica si literatura". Mircea Eliade

Bravo frate, frumos gest!

PS: Am mutat pe discutii generale, este posibil ca motociclistul sa fie din tara!

buna idee dar, lasa topicul si pe brasov ca este si mai posibil sa fie din bv. mersi

Felicitări stimabile

Incearca sa revezi imaginile . Poate vezi mobra si o recunoastem noi care suntem din brasov

Rau a ajuns tara daca in gest normal este perceput ca ceva extraordinar si totusi bravo

Rau a ajuns tara daca in gest normal este perceput ca ceva extraordinar si totusi bravo

ca bine zici. plus ca este si ilegal daca nu faci gestul respectiv.

Edited by paulynos

Îți dau 100€ pe ea !

Gata m.ai ispitit. Scoate banu. Cum dreaq de nici macar nu ne.am gandit ca am putea.o vinde.

Ma gandesc cati si.au pus mainile in cap zicand ''ba prost e ala'' in conditiile in care nu este nimic altceva d3cat un gest normal. Ma intreb oare cum ar arata lumea daca toti ar proceda normal, adica asa cum am facut eu.

Am gasit acum ceva ani in urma, cand inca ma mai dadeam pe cararile patriei, un portofel cu vreo 250 euro (echivalent in lei) in el. Protofelul a ajuns acasa la cel ce.l piersuse inaintea posesorului. Eu nu aveam bani in buzunar nici sa mai fac un plin la dr.z. Acum, prin cinste ceva munca si curaj am ajuns sa traiesc aproape cum vreau eu. Glumița este cu mult sub nivelul meu.

Gata m.ai ispitit. Scoate banu. Cum dreaq de nici macar nu ne.am gandit ca am putea.o vinde.

Ma gandesc cati si.au pus mainile in cap zicand ''ba prost e ala'' in conditiile in care nu este nimic altceva d3cat un gest normal. Ma intreb oare cum ar arata lumea daca toti ar proceda normal, adica asa cum am facut eu.

Aia de si-au pus mainile in cap, cum zici tu, sunt niste ciubucari pentru care normalitatea nu exista sau este alterata in jos.

Paulynos vezi îți de medici si avioane si mobre la test si lăsa-ma sa negociez cu omu !

Paulynos vezi îți de medici si avioane si mobre la test si lăsa-ma sa negociez cu omu !

Glumă glumă dar nu prea suna funny :)

Glumă glumă dar nu prea suna funny :)

Ba da, suna foarte funny de fapt :D

» Post actualizat in 02 Apr 2017 15:32

si inca ceva pt initiator, nu prost este cuvantul ci fraier, fraier este sinonimul omului corect in Romania :)

+

Hai că poate se face și la noi primăvara cu o floare

Poate cel ce a pierdut camera nu are cont pe forum.

Daca as fi in locul tau, as cauta prin filmulete sau poza, poate gasesc un numar sau o față a proprietarului si as cauta si pe retelele de socializare. Sunt mai multe sanse.

daca o gaseam eu faceam topic cu "gasit gopro, multumesc pe aceasta cale celui care a pierdut-o, si un prietenesc "ai mai multa grija de lucrurile tale pe viitor" :grinbandit:

Am gasit acum ceva ani in urma, cand inca ma mai dadeam pe cararile patriei, un portofel cu vreo 250 euro (echivalent in lei) in el. Protofelul a ajuns acasa la cel ce.l piersuse inaintea posesorului. Eu nu aveam bani in buzunar nici sa mai fac un plin la dr.z. Acum, prin cinste ceva munca si curaj am ajuns sa traiesc aproape cum vreau eu. Glumița este cu mult sub nivelul meu.

Era un banc cu un nene care gaseste un portmoneu si suna la radio.

- Dom`le, deci am gasit un portmoneu cu 500 euro in el.

- Si ati sunat sa anuntam proprietarul nu? Bravo domnule ce gest frumos, felicitari!!!

La care tipu:

- Nu domnule, am sunat sa-i dau o dedicatie...

:grinbandit:

Bine ca nu si a pierdut prietena pe drum :)) cine stie ce oferte apareau

daca o gaseam eu faceam topic cu "gasit gopro, multumesc pe aceasta cale celui care a pierdut-o, si un prietenesc "ai mai multa grija de lucrurile tale pe viitor" :grinbandit:

Si eu am "pierdut" acum 2 ani camera, nu stiu ce grija poti sa ai din moment ce s-a dezlipit de pe casca, nu am auzit nimic in cazul meu,dar a fost un baiat in spate cu ceva naked vechi care m-a ajuns din urma si tot gesticula sa ma ....opresc......Nu o sa ii uit figura cum mi-a explicat cum a scapat de a fi calcata de un tir.

Orice device de genul are si un snur de siguranta pe care il prinzi de casca, nu este nimeni vinovat daca nu.l folosesti.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...