Jump to content
Sign in to follow this  
adiy

gasit gopro

Recommended Posts

130 euro? ultimu' pret??

Serios... Frumos gestul! Pacat ca sunt putini care mai fac asa ceva...

Poate pentru unii este si mai important ce este pe camera, nu neaparat aparatul in sine... De asta iti sugerez sa verifici totusi continutul, cum a fost amintit mai sus... poate vezi un numar de inmatriculare, pensiune, zona, etc... dupa care ai putea recunoaste persoana respectiva.

Serios... Frumos gestul! Pacat ca sunt putini care mai fac asa ceva...

eu cand va zic sa nu mai dati spaga aiurea voi nimic, batman, batman.

Frumos gest. Eu zic ca 7 din 10 gasitori, ar fi oprit-o (s-ar putea sa fiu chiar optimista si scorul sa fie mai rau). Chiar saptamana trecuta eram intr-o parcare la un Kaufland, si vreo doi indivizi se bucurau enorm ca gasisera un suport de telefon cu ventuza. Probabil ca ii cazuse vreunui cumparator din cos. Nu au avut nici o intentie sa il predea la magazin, din contra se felicitau ca s-au facut cu asa cadou. Iar un suport de telefon e cu mult mai ieftin decat o camera gopro ... Deci de aia e de apreciat gestul tau.

Edited by raluca_carlan

Ei vezi in Elvetia sunt altfel. Intro zi eram in ceva parcare la supermarchet. Un tip o gasit ceva pe jos, erau ceva carpe gen manusi de bucatarie pentru scos oalele din cuptor. O vazut ca ma uit la el, erau 4 bucati. O venit , mi-o dat si mie 2 si o plecat mai departe. I-am zis mersi si gata.

Am uitat sa-l felicit !

s-a uitat taica-meu peste inregistrari. proprietarul este din brasov, deci mutati topicul pe brasov. multumesc

daca o gaseam eu faceam topic cu "gasit gopro, multumesc pe aceasta cale celui care a pierdut-o, si un prietenesc "ai mai multa grija de lucrurile tale pe viitor" :grinbandit:

Ei vezi in Elvetia sunt altfel. Intro zi eram in ceva parcare la supermarchet. Un tip o gasit ceva pe jos, erau ceva carpe gen manusi de bucatarie pentru scos oalele din cuptor. O vazut ca ma uit la el, erau 4 bucati. O venit , mi-o dat si mie 2 si o plecat mai departe. I-am zis mersi si gata.

Am uitat sa-l felicit !

My-troll-sense-IS-TINGLING.jpg

proprietarul are o masina albastra, honda sau hiundai BV01SRH

Ai putea sa suni la politie dar nu știu dacă ajuta

Am uitat sa-l felicit !

:pics: ....baga sa le vedem chiar daca deja is manjite de fondue . :crack:

proprietarul are o masina albastra, honda sau hiundai BV01SRH

O poza cu masina daca se poate ? O postez eu pe grupurile din brasov. E imposibil sa nu gasim propietarul

Am uitat sa-l felicit !

Varianta era sa faca topic cu "gasit manusi" pe forumul bucatareselor, insa el a ales calea barbateasca.

O poza cu masina daca se poate ? O postez eu pe grupurile din brasov. E imposibil sa nu gasim propietarul

nu locuiesc in romania si nici n-am chef sa stau sa explic prin skype cum se face un print screen sau cum sa-mi trimita mie inregistrarile. daca vreti sa ajutati, sunati la politie sa-l sune ei pe om sa intre aici sa ma contacteze. fara ale implicatii si umblaturi ca aia la politie se apuca sa ceara carte de identitate original si copie legalizata, timbru fiscal original si copie, certificat de nastestere, certificat casatorie, buletinul sotiei si certificatul de nastere, buletinul copiilor si al tatalui decedat, diploma de studii, adeverinta medicala, actl de proprietate si mai stiu eu ce

Ok o sa incep sa intreb eu pe cateva grupuri din bv

Pune-l in legătura pe tatăl tău cu Klaus Cata

Eu am anuntat pe info trafic ai soferi de weekend grupuri cu peste 20.000 de membri. Sper sa fie aprobate postarile. Daca tot nu se gaseste incep sa caut si mai serios. Acum depinde cat de sociabil e baiatul care si a pierdut camera.

Cat despre politie nu stiu ce sa zic. Am mai returnat un buletin si am stat sa completez o groaza de prostii. Daca nu gasesc online , atunci eventual o sa incerc direct la politie

Edited by Klaus Cata

Eu am anuntat pe info trafic ai soferi de weekend grupuri cu peste 20.000 de membri. Sper sa fie aprobate postarile. Daca tot nu se gaseste incep sa caut si mai serios. Acum depinde cat de sociabil e baiatul care si a pierdut camera.

Cat despre politie nu stiu ce sa zic. Am mai returnat un buletin si am stat sa completez o groaza de prostii. Daca nu gasesc online , atunci eventual o sa incerc direct la politie

mersi fain. lasa politia ca e treaba multa si rezultate slabe cu ei

Au fost aprobate postarile. Problema e ca moderatorii au oprit comentariile. Unii dau angry la postare, altii nu inteleg ca tipul poate sa aiba si masina si motocicleta, etc. :)) o sa anunt aici ce se mai intampla

Mi-a trimis cineva mesaj:

"E o honda civic...parcata pe L.C.Babes, blocurile turn colt cu Calea Bucuresti..."

» Post actualizat in 03 Apr 2017 19:38

Cica masina ar fi a lui.

» Post actualizat in 03 Apr 2017 19:39

Cica masina e a lui:

post-90573-0-91139800-1491248346_thumb.png

Mi a dat si mie cerere tipul. Dar nu mi a scris :)))) acum incerc sa ma gandesc pe unde vine locul acela. Eventual dau o fuga pana acolo si ii las un biletel in geam.

» Post actualizat in 03 Apr 2017 20:12

Edit. Am vorbit cu el . I am lasat fb-ul lui adi si rezolva ei cumva:))

s-a rezolvat, se poate inchide. mersi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...