Sari la conținut

Accident Popesti


Vizitator goe 75
 Share

Postări Recomandate

Pt cei care nu au fb "Accident în popești aproape de auto nesty.. Honda CBR B 124 WTF. Nu cunosc mai multe detalii."

 

Din comentarii cica a intrat in stop cardio-respirator la spital acum 10-15 min , dar au reusit sa l scoata si momentan e ok :(

post-94136-0-62739200-1491167602_thumb.jpg

Editat de Klaus Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luat de pe facebook

 

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1958264264404037&id=100006614471119&set=gm.1382726565131346&source=48

» Post actualizat in 02 Apr 2017 20:57

Nu cunosc riderul si sunt aproape sigur ca nu este vorba de colegul de pe forum @wtf pentru ca are colorit putin diferit si are alergie la oglinzi.

Nope, nu eram eu. Merci Goe ! Mi-e groaza fara oglinzi, nu am momentan.

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

A fost o gluma Georgica.Vazand motorul intreg am zis ca-i ceva mai light dar se pare ca a trecut prin momente dificile.Sa speram ca-si revine cat mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il ierte.

 

De curiozitate, nu-l cunosc pe coleg, insa frecvent trecea pe la Lizeanu / Maica Domnului un baiat cu un motor similar, avand un combinezon alb. El sa fie oare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja doua RIP-uri wkd asta..... :(

Inca nu e de fortat...mi-a fugit si mie intr-o curba prin poiana , inca e nisip prin curbe si inca nu suntem nici noi acomodati dupa iarna

 

Ride safe si RIP pt colegi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba l-au dus pe bietul om tocmai la Pantelimon cand ai doua spitale de urgenta la 3min de mers cu ambulanta de zona unde s-a produs... :(

 

Inca un accident in care motcicleta pare ca are daune minime, dar riderul isi pierde viata :(

 

Trist rau... Multa putere familiei sa treaca peste acest eveniment!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ,despre userul Stefan Gavrila este vorba .

Condoleante familiei si multa putere !

Anul trecut am cochetat cu cumpararea acestui motor ,dar si vroia sa il vanda ,si nu vroia .

Intre timp ,mi-am cumparat unul similiar ,si am ramas amici .locuia in Popesti Leordeni ,si lucra ca sofer profesionist.

Ieri ,am stat toata ziua si m-am uitat dupa pareri pro/contra ptr acel maner de rezervor ..ma gandesc ca asta o fi fost cauza decesului !este doar o presupunere .

Extraordinar de treaba tipul ,legist si foarte cumpatat .

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

Multa putere familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiei. Intr-adevar un weekend trist...

 

din ce se vedea in filmarea de pe digi...a existat impact cu masina(mai exact cu roata fata-dreapta)...posibil sa fi dat cu pieptul in acel maner-suport de pe rezervor.

post-87677-0-43611900-1491203694_thumb.jpg

Editat de Răzvan Drăgoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.....intr-un weekend 2 morti...trist

Weekend-ul asta am numarat si io vreo 600 km...ce-i drept soferii inca nu s-au acomodat cu noi,asfaltul inca nu e curat,cauciucurile inca nu se incalzesc cat trebuie,noi inca suntem amortiti....drive safe

Am avut si eu 2 ipostaze in care un tir era sa se urce pe mine si un "clasicul"Dorel cu Daciuta lui a iesit din curte direct in strada fara sa se asigure.....mersul regulamentar in localitate m-a salvat intrucat am putut frana la limita !!!

Editat de andutzu_85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.....intr-un weekend 2 morti...trist

Weekend-ul asta am numarat si io vreo 600 km...ce-i drept soferii inca nu s-au acomodat cu noi,asfaltul inca nu e curat,cauciucurile inca nu se incalzesc cat trebuie,noi inca suntem amortiti....drive safe

Am avut si eu 2 ipostaze in care un tir era sa se urce pe mine si un "clasicul"Dorel cu Daciuta lui a iesit din curte direct in strada fara sa se asigure.....mersul regulamentar in localitate m-a salvat intrucat am putut frana la limita !!!

Mare dreptate ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.....intr-un weekend 2 morti...trist

Weekend-ul asta am numarat si io vreo 600 km...ce-i drept soferii inca nu s-au acomodat cu noi,asfaltul inca nu e curat,cauciucurile inca nu se incalzesc cat trebuie,noi inca suntem amortiti....drive safe

Am avut si eu 2 ipostaze in care un tir era sa se urce pe mine si un "clasicul"Dorel cu Daciuta lui a iesit din curte direct in strada fara sa se asigure.....mersul regulamentar in localitate m-a salvat intrucat am putut frana la limita !!!

Condoleante familiei. Intr-adevar un weekend nasol.

 

Ceea ce nu inteleg este acest mod de gandire romanesc " nu s-au acomodat soferii cu noi". Ce mai este si tampenia asta? Adica daca nu sunt motociclisti pe strada circuli mai putin atent? Cat timp conduci trebuie sa fii atent la orice, incepand cu pieton si terminand cu autocamion.

Daca nu esti atent iarna pentru ca nu sunt motociclisti nu vei fi nici vara. Si asta este starea de fapt in Romania. Neatentie, indolenta, durere in pwla fata de ceilalti participanti la trafic. Si vesnica scuza "nu te-am vazut" care de fapt inseamna "nu m-am asigurat".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...