Jump to content
Sign in to follow this  
steph

Sa sustinem magazinele moto din Romania ...

Recommended Posts

Si din cate topicuri pe tema asta au fost, fix pe mine m-ai gasit cel mai "virulent"?

Cand vine evacuarea daca nu gasesc un torx promit sa te sun.

are alexen chiar mai multi torxi din trusa de la ikea :)

are alexen chiar mai multi torxi din trusa de la ikea :)

Esti rau, beculosule. Tu o arzi smechereste in Olanda si comentezi ca golanu'

Nu-l cunosc personal pe alex, nici n am vorbit cu el insa dupa cateva comentarii citite cred ca problema lui e "superioritatea" sa cand scrie pe forum si modul in care ataca oamenii... si asta nu e ok deloc mai ales ca multi puteau sa ii fie potentiali clienti. Probabil este un super om in realitate, dar cand scrie aici pe forum reuseste sa enerveze lumea ^^. Just my 2 cents

Si din cati "loveri" (opusul la hateri) - fix matale esti cel mai mare aplaudac?

Nu de Klaus era vorba, se subintelege.

Edited by Lucian_M

Si din cati "loveri" (opusul la hateri) - fix matale esti cel mai mare aplaudac?

Nu de Klaus era vorba, se subintelege.

Eu il cunosc personal si nu am ce sa-i reprosez. Nu am cum sa-l atac cu noroi daca eu am avut o experienta pozitiva cu el. Il stiu de ani de zile si mereu m-a ajutat.

Atunci esti in inferioritate, cauta pe forum, ca hateri sunt mai multi decat aplaudaci. La aplaudaci poate intra si unele clone (nu zic ale cui).

Nu-l cunosc personal pe alex, nici n am vorbit cu el insa dupa cateva comentarii citite cred ca problema lui e "superioritatea" sa cand scrie pe forum si modul in care ataca oamenii... si asta nu e ok deloc mai ales ca multi puteau sa ii fie potentiali clienti. Probabil este un super om in realitate, dar cand scrie aici pe forum reuseste sa enerveze lumea ^^. Just my 2 cents

Sensibil mai sunteti... Parca motociclistii erau barbati, nu domnisoare de pension ;)

Eu nu m-am simtit atacat, doar ziceam. Urmaresc de un an forumul si incep sa imi fac o anumita parere despre fiecare. Mno, nu o zic in nume de rau , dar e bine de stiut sa afli cum esti vazut de catre altii. Asa mai poti schimba cate ceva :/. Ca tot vorbeam de progres

Si nu s sensibil. Cum am zis, ma refer la discutii vechi la care nu am luat parte. Eu chiar nu ma simt atacat si evident ca as putea veni cu dovezi la faza sa las linkuri dar sunt prea lenes :))

Edited by Klaus Cata

Hai nu mai continuati pe tema asta ca ma faceti sa rosesc!

Din păcate in perioada asta nu am timp sa stau pe forum, am vreo 20 de motoare la care am treaba.

Am zis.o si o repet : Nu ma bazez pe forum când vne vorma de clienti, forumul e pentru info, dat peste nas la hateri si reclama.

Atunci esti in inferioritate, cauta pe forum, ca hateri sunt mai multi decat aplaudaci. La aplaudaci poate intra si unele clone (nu zic ale cui).

Eu ma pot intalni oricand cu oricine, ca sa nu discutam despre clone... V-am spus, eu vorbesc in numele meu si atat. Daca toti il injura pe un om si el a fost om cu mine, eu nu voi uita acest lucru si il voi face cunoscut. Cred ca ne cramponam prea mult in raspunsuri pe forum... ;)

Hai nu mai continuati pe tema asta ca ma faceti sa rosesc!

Din păcate in perioada asta nu am timp sa stau pe forum, am vreo 20 de motoare la care am treaba.

Am zis.o si o repet : Nu ma bazez pe forum când vne vorma de clienti, forumul e pentru info, dat peste nas la hateri si reclama.

Modestule ;)

Sensibil mai sunteti... Parca motociclistii erau barbati, nu domnisoare de pension ;)

In concluzie el poate sa-si bata cucu de altcineva. Daca acel altcineva raspunde e domnisoara de pension?

In concluzie el poate sa-si bata cucu de altcineva. Daca acel altcineva raspunde e domnisoara de pension?

Omule, pana sa judeci, mergi si vorbeste cu omul. Da-l naibii de forum, aici sunt numai orgolii...

» Post actualizat in 03 Apr 2017 22:49

Ne auzim maine, baieti ;) Noapte buna!

Crede.ma ca prefer sa vina lumea la mine exclusiv din recomandările clientilor, iar in acest moment orice reclama e de prisos.

Stai calm, ca oamenii vin. Can-can-urile de pe forum sunt doar mizerii aruncate gratuit... ;)

Io ma cginui sa planific motoare care sa vina la mine peste 3 săptămâni de acum încolo :)) Astia aici pe forum nu au nicicea mai vaga idee despre ce facem noi pe la Victoriei :))

Las ca e bine !

200ron.

Eu vand cartofi. Tu vrei cartofi da un alt vanzator nu prea a avut chef/timp de tine. Eu iti zic sa "ciocu mic" si sa-ti pui pofta-n cui pana cand iti spune "sefu` la cartofi sa suni". Si in plus eu iti zic ca esti un sarac si sa nu ma suni.

Tu ce faci? Totusi ma suni ca poate sunt baiat bun?

Omule, pana sa judeci, mergi si vorbeste cu omul. Da-l naibii de forum, aici sunt numai orgolii...

Daca zici ca esti Lucian M de pe forum o sa ai însă o mărire de pret de circa 300lei.

» Post actualizat in 03 Apr 2017 22:58

Si totusi, cat costa de montat un crash-bar? Cu bon/factura.

200ron.

Caaaaaaat?! Pentru 9 suruburi?! In jumatate de ora n-am avut ce fuma, iar pe crash-bar am dat 450 lei. Si aveti fra..., pardon, clienti?!

200 e pretul standard, dar pentru tine ar fi fost 500!

» Post actualizat in 03 Apr 2017 23:05

Caaaaaaat?! Pentru 9 suruburi?! In jumatate de ora n-am avut ce fuma, iar pe crash-bar am dat 450 lei. Si aveti fra..., pardon, clienti?!