Sari la conținut

Caut garaj pt moto in Racadau


Bogdan Haituc
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Sunt mutat de cateva luni in Brasov si peste 2 saptamani vreau sa-mi aduc motorul in Brasov. As vrea deci, sa inchiriez un garaj permanent, nu doar pt iarna, in Racadau (ideal pe Bulevardul Muncii) sa-mi fie aproape de casa.

Astept sugestii/oferte si fac cinste cu proxima ocazie celui care ma ajuta sa gasesc garaj pt Vulcan.

 

Multumesc anticipat si asfalt uscat celor cu on, noroiala placuta celor cu off ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut . Nu prea merg f des prin racadau dar nu mi amintesc sa fie multe case pe acolo. Din cate stiu sunt blocuri multe (cartier facut pe vremea comunismului). O sa incerc sa aflu ce pot. Daca te pot ajuta cu orice altceva in bv sa-mi spui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti,

 

Multumesc de raspunsuri. Intr-adevar sunt maricele scorurile si as fi acceptat sumele daca ar fi fost chiar langa blocul meu, sa se merite macar (Muncii, vizavi de Carrefour Magnolia). Pe de alta parte siguranta e prioritara la mine, deci as fi dispus sa platesc multicel dar sa stau linistit :)))

Mai astept si alte idei, poate mai vad si altii postarea, iar daca nu apare altceva mai ieftin, m-as combina cu alti bikeri sa impartim garajul (si chiria), cum spunea Florinelu07.

Mersi mult Klaus Cata, apreciez! Momentan, dupa garaj, caut parteneri de bikereala (ideal chopperisti, dar nu numai) si de socializare, bere, povesti "motociclesti" de dupa plimbare, etc :)) Deci daca vrei ne putem auzi de saptamana viitoare.

 

Numai bine!

Editat de Bogdan Haituc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutare,

 

Am gasit garaj chiar in fata blocului, multumita unui confrate motociclist brasovean, caruia ii multumesc!

Deci se poate inchide topicul.

 

Asfalt uscat si ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...