Sari la conținut

Intrunirea moto Manesti editia a V-a Blackhelmets


OKEy
 Share

Intrunire Moto Manesti   

52 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

langa Targoviste. Superb loc, anul asta vin cu hamacul :D

 

E foarte tare alea locatia, acolo linistit, problema e drumul de la sat la locatie :)) se poate ajunge dar daca ploua si e ud... auchy

Editat de Bobossus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

E foarte tare alea locatia, acolo linistit, problema e drumul de la sat la locatie :)) se poate ajunge dar daca ploua si e ud... auchy

 

Am vorbit și se va aranja drumul înainte de întrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut trebuia sa ma trezesc la 5....sa caut o toaleta ecologica in padurea din apropiere, printre alti 2, 3 exploratori pentru a elimina toxinele acumulate.

Asa ca rog organizatorii sa posteze aici daca vor pune la dispozitie toalete mobile. E singurul minus constatat de mine.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac ...Nu știu când este..Mai avem hayabuse în club

te anunt PM cand va fi evenimentul colegu!

pe anul asta inca nu am hotarat nimic concret, doar tatonari :)

succes cu intrunirea voastra! si bineinteles distractie! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luat concediu încă de acum o luna pentru întrunirea de la Manesti (lucrez și în we) , prezent cu toată gașca.

Anul trecut trebuia sa ma trezesc la 5....sa caut o toaleta ecologica in padurea din apropiere, printre alti 2, 3 exploratori pentru a elimina toxinele acumulate.

Asa ca rog organizatorii sa posteze aici daca vor pune la dispozitie toalete mobile. E singurul minus constatat de mine.

Bafta!

Good point there, totally agree!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: am citit initial "intrunirea moto manelisti" si am ras putin in barba. :crack:

hai sa fiu in pic rau si sa-mi iau injuraturi: intrunirile moto manelisti au loc in Piata Victoriei :P (este doar o gluma, luati-o ca atare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa fiu in pic rau si sa-mi iau injuraturi: intrunirile moto manelisti au loc in Piata Victoriei :P (este doar o gluma, luati-o ca atare)

De ce ar fi gluma si unde e rautatea? Locuiesc in zona, deci trec foarte des pe acolo. Creme de la creme mi se par aia care se strang pe trotuarul din fata blocului cu reclame. Un fel de aurolaci, dar cu motociclete. La fantanile de la gara probabil ca nu mai era loc. Cel mai mult imi place cum stau in sa, pe o parte a motocicletei asezate pe cric, sprijinind martial rezervorul cu cotul si aruncand ocheade oricarei fuste trece pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...