Sari la conținut

About Yamaha wr45f


Postări Recomandate

Salutare,

Ma interesează bicla din anunț si eram curios daca sunt deținători de astfel de model pe aici( si sunt dornici sa imi spună o părere despre cum se comporta in offroad si eventual probleme daca au întâmpinat la ele) si daca a mai cumpărat cineva de la sermoto..sunt serioși asa cum se prezintă?moto arata bine si nu-mi dau seama daca e întreținuta sau e doar aranjata pentru vânzare

Aici link Ser Moto vinde Yamaha WR 450F~INMATRICULABILA

https://www.olx.ro/oferta/ser-moto-vinde-yamaha-wr-450finmatriculabila-ID8d2FR.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WR45F poti sa o inscrii la primarie, WR450F nu. Cel putin nu la primaria Iasi. Poate la primaria Vascautii de Sus, daca e tata primar.

Pai cam asa stiam si eu...

Daca tot ai bani de un motor, nu cred ca merita sa nu-l inmatriculezi si sa circuli legal cu el, parerea mea.

 

Am cativa ani in care m-am dat cu motor neimatriculat si fara permis - nu era stres fiindca era doar coclau...pana cand a fost musai sa ies si pe asfalt, si a fost ok, mai ales ca am trecut si pe langa o masina de politie.

Uite asa, am prins curaj si m-am aventurat mai mult pe asfalt, insa mi s-a aprins beculetul pana la urma si am dat de permis, mi-am luat motor inmatriculat.

Am fost norocos ca nu s-a intamplat nimic atunci cand riscam.

 

Deci, eu zic ca nu are rost sa risti, azi te dai pe dealuri si maine te tenteaza si asfaltul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...