Sari la conținut

Accident Brasov


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 174
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nesemnificativ este timpul castigat prin siplu fapt ca nu mai trebuie sa actionezi ambreiajul.

 

dVJNUJlVS6yeyEYhtJIL_Confused%20Mark%20W

 

 

Pai nu explicai ma omule, ca e mai comod si mai rapid sa schimbi asa cand esti inclinat, castigi si timp pe linii drepte, zgaltaie mai putin motoreta ... ce mai vrei? :scratch:

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

 

dVJNUJlVS6yeyEYhtJIL_Confused%20Mark%20W

 

 

Pai nu explicai ma omule, ca e mai comod si mai rapid sa schimbi asa cand esti inclinat, castigi si timp pe linii drepte, zgaltaie mai putin motoreta ... ce mai vrei? :scratch:

Mai sunt de spus dar nu mai zic nimic decat daca ma platesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am inteles ca nu-s probleme sa faca rost de bani...

Si asa intreba pe facebook pe grupuri care sunt pasii sa aduca o mobra din italia :)) am mai intelws ca si a luat si un laptop i7 . E buna viata de vloger :)). Mi a placut mult un clip de al lui in care dadea de toti idiotii din trafic ai ii injura, insa cand am vazut ca se milogeste ca sa repare mobra am zis pas :)).

Editat de Klaus Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si asa intreba pe facebook pe grupuri care sunt pasii sa aduca o mobra din italia :)) am mai intelws ca si a luat si un laptop i7 . E buna viata de vloger :)). Mi a placut mult un clip de al lui in care dadea de toti idiotii din trafic ai ii injura, insa cand am vazut ca se milogeste ca sa repare mobra am zis pas :)).

Management prost de purchasing si investment ☺

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Pai ia zi ca sunt chiar interesat, baga restul detaliilor, mai invat si eu ceva.

Nope,te las doar sa rumegi ideea ca favoritul tau pe care l-ai citat ,s-a retras din activitate pe vremea cind sportivele aveau ghidonul aproape la fel de inalt ca un sport-touring de azi.

Schimba mult situatia cand vine vorba de tehnica ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ope,te las doar sa rumegi ideea ca favoritul tau pe care l-ai citat ,s-a retras din activitate pe vremea cind sportivele aveau ghidonul aproape la fel de inalt ca un sport-touring de azi.

Schimba mult situatia cand vine vorba de tehnica ...

 

Eu cand ti-am zis ca o sa-i dai si lu' asta suturi in fund...

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

 

Eu cand ti-am zis ca o sa-i dai si lu' asta suturi in fund...

Suturile in fund sunt pentru tine ca nu intelegi cat de mult s-a schimbat stilul de mers in ultimii 25 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Arunca un ochi la o cursa de pe vremuri si o sa vezi cat de putin se puteau apleca pilotii datorita ghidonului inalt.

» Post actualizat in 16 Apr 2017 22:00

Cand ajungi in zona de ridicol imi pierd interesul.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Dude,faza cu ignoranta pretinsa merge doar acolo unde ai macar putin habar.La faza asta esti atat de depasit ca ...nu mai are rost sa mai adaugi nimic artificial.Tu poti sa incerci dar nu vad rostul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varu', pana la ora actuala dintre noi doi eu am fost singurul care si-a expus cunostintele si experientele personale inclusiv cu poze si filmulet parca, tu te iei aiurea, ba de un chicken run, ba de vreun blip ratacit.... doar de formulari aiurea-n tramvai si fondul problemei ramane neatins si pana la ora actuala. Stai pe margine si dai cu pietre-n balta cand eu sunt la inotat. Daca te intreb ceva taci malc, un cuvant nu scoti.

 

E uite ca acum e randul meu sa tac malc si tu sa-mi zici una-alta constructiv, bun sau rau ca nu conteaza, ia sa te vad!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun link JAGI, interesante chestii, am mai invatat lucruri noi, multumesc :)

 

@goe- da ma pe link, ce daca ai qs, mai inveti si tu una alta ca nu-ti pica gradele.

» Post actualizat in 17 Apr 2017 08:13

Pai hai, zi tu care-i treaba la qs, vreau sa invat si eu chestii noi, linkul de la JAGI a acoperit ceva dar nu tot, baga si tu ce stii de qs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahah, cum te identifici tu cu toti prafarii.... pe undeva incepi sa-ti dai seama ca esti la fel de praf ca asta din film si nu vei avea niciodata reflexe sau inspiratie sau viteza de reactie sau un gram de anticipare .... oare dece?

 

 

ma gandesc daca nu a facut-o intentionat.... nu are absolut nici o reactie pur si simplu intra in masina

 

grasule,nu stiam ca atunci cand postez, te trezesc din barlog :)

 

m-ai citit ca pe o carte deschisa,sunt mai rau decat prafarul din clipu' asta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...