Jump to content
Sign in to follow this  
taong_mapagbiro

Aproape tavalit 2 :))))

Recommended Posts

Din plictis am zis sa incarc si eu cateva prostii.

Have fun

PS: sunetul mai incet ca nu este editat si nu prea este placut monocilindrul.... :)

Pana si ATV-ul meu este mult mai silentios. Mai e si chinezesc...

Educativa postarea. Tipul din topicul anterior cred ca moare de invidie pe tine. O situatie a avut si el si...pac! Tu nu si nu frate, a trebuit sa te duci tocmai in padure ca sa o intinzi nitel. :)

Camera e montata in cel mai zgomotos loc al mobrei.

De fiecare data cand mai ascultam motorul in stationare si ma aplecam in zona ghidonului,chiar ziceam ca se futu motorul.

Probabil rezoneaza mai mult in zona aia.

Freewindu e chiar silentios cu toba stock.

Sa imteleg ca se filma pt "scoate-ma de aici", peste mãri şi ţäri?

Ce uuuuameni !!!

Pana si ATV-ul meu este mult mai silentios. Mai e si chinezesc...

Educativa postarea. Tipul din topicul anterior cred ca moare de invidie pe tine. O situatie a avut si el si...pac! Tu nu si nu frate, a trebuit sa te duci tocmai in padure ca sa o intinzi nitel.

Cum sa faci blasfemia asta de comparatie :P

Camera e montata in cel mai zgomotos loc al mobrei.

De fiecare data cand mai ascultam motorul in stationare si ma aplecam in zona ghidonului,chiar ziceam ca se futu motorul.

Probabil rezoneaza mai mult in zona aia.

Freewindu e chiar silentios cu toba stock.

Yap...a fost cel mai comod loc de prins ca sa vad si bordul...

ps: care ai bagat bre guma in topicul meu ....asa deshantzat era :eek: ...pffffai......cica democratie :rusinica:

In ciuda faptului ca o sa par carcotas, da de ce tot incerci sa depasesti prin dreapta, printre masinile parcate si restu lumii?

Nu de alta, da nu stiu cat de partea ta va fii legea daca te inghionteste careva prin trafic

Doamne! Daca mergi pe banda 1 nu inseamna ca depasesti prin dreapta. Inseamna ca-ti vezi de drumu tau pe banda intai.

Ce le-o facut oamenii astia la politai ca sa le dea permisu?

Doamne! Daca mergi pe banda 1 nu inseamna ca depasesti prin dreapta. Inseamna ca-ti vezi de drumu tau pe banda intai.

Lasa bre legislatia....filmuletul a fost oarecum facut sa vezi ce se poate intampla pe prima banda. Mai am multe dar nu le mai gasesc.

Si acu mai merg pe prima banda ....dar vad altfel lucrurile :P

...

Platesc taxe si impozite statului si pentru politai :lol:

» Post actualizat in 23 Apr 2017 02:00

Care te pot verifica sa ai RCA valabil dar la o firma insolventa cum ar fi Carpatica si permis de conducere de aceeasi calitate :crack:

Pe ala cu "poluarea fonica" de pe bicicleta, parca il vad in reclame la jeansi d-aia stretch de-ti intra in fund... In alta ordine de idei, moto celui din clip se aude foarte frumos :D

Parca mi-l imaginez prin State, oprind langa un grup de Hells Angels, intrebandu-i "dar voi v-ati gandit vreodata la poluarea fonica?"

Edited by Edd

Ce-i mai place "autorului" intre liniile de tramvai. In rest, el sa fie sănătos.

Pe alea ai voie :)...credeam ca am scapat un trotuar , un rosu ceva ... :rusinica:

Nu e vorba de cat de regulamentar circula, ci de altceva. Nevermind, n-am dispoziție sa dezvolt. :) El sa sa sănătos, daca reuseste atatea "eschive" intr-un timp relativ scurt (sa zicem un sezon). In fine...

Edited by george05

Betonul ala are aderenta cel putin 25% mai mica fata de asfalt - asta uscat. Daca mai pui in calcul si fierul de la linii, da cu virgula.

Evit cat pot sa merg intre linii - singura exceptie care-mi vine-n cap e cand in afara liniilor e macadam din ala luciosul...

Mie imi place vitezometrul de pe flmare! Are limitator, cu scobitoare cum puneau soferi autocarelor pe vremea tahografelor mecanice? :crack:

Nici mie nu imi place mersul printre sine, si nici goneata pe banda 1 printre masinile parcate si coloana de pe 2... In rest sunt chestii de zi cu zi din traficul bucurestean.

... sunt chestii de zi cu zi din traficul bucurestean.

:agree:

... Nevermind, n-am dispoziție sa dezvolt.

Nu dezvolta...nu dezvolta :)

...In rest sunt chestii de zi cu zi din traficul bucurestean.

Doar atat :P

Pe bune daca inteleg ce vrei tu sa arati aici!? Ca ai skill? Ca n-ai skill? Toate situatiile astea apar intr-un drum de 10 km in Bucuresti la o ora nerezonabila. Daca una din situatiile astea ti-a ridicat pulsul cu mai mult de 5 batai - ori trebuie sa incetinesti, ori sa mergi "mai legal", ori sa te lasi. Altfel, vei fi tavalit. Spor!

Taomaozao, esti praf. S-a decis. Pai, mergi prea tare, prea pe stanga, prea pe dreapta, prea pe linii, tu esti de vina:))

nu inteleg de ce merg unii pe linia d etramvai cu fix aceiasi viteza ca aia de pe banda 1....