Sari la conținut

Exista stand pentru dyno test moto in Romania ?


AWD
 Share

Postări Recomandate

Exista un alt dyno test in Romania in afara de cel de la United Motors? Al lor s-a stricat prin 2016, si de atunci nu merge. Am sunat azi, si mi-au zis ce imi zic de ceva timp "incercati saptamana viitoare".

 

Vreau sa instalez unui Power Commander 5, cu Dual Channel si doua harti de injectie interschimbabile. Si daca tot fac operatiunea asta, vreau sa o fac ca lumea. Am deja partea hardware enumerata mai sus.

 

Sfaturi, opinii, idei?

 

Multumesc,

Geo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate nu, şi aşa am zis prea multe, dar nu am mai putut edita decât parţial.

 

Ai pus-o. Vei fi tratat ca un turnator! Cine e seful tau? Du-ma la el. :P

» Post actualizat in 24 Apr 2017 10:44

La AutoVit era unul mai demult pentru masini. S-ar putea sa mai fie si poti incerca sa vezi daca se pot testa si motocicletele.

 

Nu ma intereseaza testul in sine cat ma intereseaza cel care poate intepreta datele si apoi seta un Power Commander.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, la unitedmotors in Bucuresti.

 

Citez din postul intial.

 

"Exista un alt dyno test in Romania in afara de cel de la United Motors? Al lor s-a stricat prin 2016, si de atunci nu merge. Am sunat azi, si mi-au zis ce imi zic de ceva timp "incercati saptamana viitoare". "

» Post actualizat in 24 Apr 2017 11:01

Pe site-ul DynoJet apar ca parteneri cu posibilitati de instalare power commander United Motors si Thunder Bikes din Timisoara. Dar din cate stiu eu, Thunder Bikes sunt de mult disparuti de pe piata.

» Post actualizat in 24 Apr 2017 11:33

Nu mai reţin exact daca mi-a zis omul să ţin secret sau nu. După ce dă drumul trebii, va şti toată lumea. Până atunci eu tac. Dacă vine el şi spune, e altceva. Poate vede postarea.

 

Asta cu "va sti toata lumea" nu stiu ce sa zic. Asa buget pentru publicitate are?

Editat de AWD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu are, dar iti poate interpreta datele(are chiarharti concepute de el)

Apeleaza cu incredere :)

 

Multumesc.

» Post actualizat in 25 Apr 2017 05:00

 

Vei vedea la timpul potrivit.

 

Doamne-ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
On 24.04.2017 at 16:27, Lucian_M said:

 

 


Vei vedea la timpul potrivit.

 

 

Si.. ce s-a mai intamplat? Exista Dyno moto in Suceava sau am ramas cu doamne ajuta ?

 

Altul, in alta parte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Salutare la toate lumea, deci pana la urma stie cineva daca mai este pe undeva prin Romanica vreun stand Dyno moto sau ?... Sunt interesat, mi-am pus un powercommander , dual channel autotune pe tanc si vreau sa le "aliniez"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...