Sari la conținut

"Tovaraseasca" de Mai


m72story
 Share

Postări Recomandate

La initiativa unor oameni de bine, precum Bunu, Iulian si Dan, avem deosebita placere sa va invitam la finalul lui Mai pe datele de 27, respectiv 28, pe malul Argesului, zona Km 36 (voi reveni cu locatia exacta dupa ce mi le va furniza Iulian).

Si-au confirmat participarea:

-Bunu- DKW

-Iulian- BMW

-Dan Lupu- IJ 56

-Dan Casalean-Tula

-Vlad- Dnepr

-Nae- M 72 cu sigle de BMw

-eu- M 72

Oricine doreste sa participe este bine-venit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intrunirea este stabilita in ultimul weekend din luna mai, nu ami bine faceti toti un drum spre Calimanesti, unde se intrunesc motoveteranii...in felul asta poate mai conving si alti motocomunisti trecuti de prima tinerete sa vina sa-si etaleze vechiturile? Impuscam doi iepuri dintr-un foc! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Bravo Ivane da mergem pe malul Argesului.Distractie prima la Calimanesti.Si vreme frumoasa so pe Arges si pe Olt.

Bunle, nu mai bine pe Olt?? Poate iei si Barca. Tu te dai cu motorul si eu cu ratoiul.

Editat de ytu60
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este initiativa lui iulian Casaleanu. S-a gandit el repede sa imi ia locatia unde fac eu Prieteneasca de Septembrie. Bravo Iuliane. Te duce omul pe malul Argesului in locuri frumoase si acum ce faci? Te apuci sa faci tu intrunire acolo? RUSINICA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stire de ultima ora.Casalean nu mai bea.

In alta ordine de idei.Nu este o intrunire.Este pursisimplu o intalnire prilej de a ne vedea sau revedea dupa iarna si a mai consuma un mic ,o bere, samd.

Initiativa ii apartine in totalitate lui Romeo.El incearca sa ne mai impulsioneze.Propunerea de locatie este a lui Iulica.Deci noi mergem acolo la data stabilita si bineinteleles orice motociclist este binevenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la cele spuse de catre Bunu,orice initiativa de acest fel este bine venita(din punctul meu de vedere).......deci sa ne vedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce oameni bai frate,,,,,,nu ma anunta si pe mine nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

Ne vedem sambata la ora 10, la Petromul de dupa Gara Progresul.

Pentru cei care vor intarzia, ne gasesc la podul de tuburi de peste Arges din Portul Bucuresti din 1 Decembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Conform rugamintilor unor participanti intalnirea se va intampla pe malul Argesului, la kilometrul 36, coordonatele fiind:

44°29'25.5"N 25°40'30.7"E

sa speram ca vremea va tine cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...