Sari la conținut

Achizitionare motocicleta Ploiesti


manoliu_Alex
 Share

Postări Recomandate

Salutare la toata lumea,

 

Desi urmaresc motociclism.ro de ceva ani niciodata nu am avut cont. Acum am decis sa imi fac din necesitatea ajutorului vostru.

 

Intentionez sa imi schimb motocicleta si am gasit in Ploiesti ceva care imi place si pare ok (din poze).

 

Postez cu rugamintea de a identifica pe cineva care stie motorul/proprietarul (sau fostii proprietari) si imi poate da detalii.

 

Daca nu, poate ma poate ajuta cineva cu o vizionare (eu nu sunt din Ploiesti si nu vreau sa bat drumul aiurea pana acolo)

 

Proprietarul pare ok, mi-a zis ca a fost cumparata anul trecut din Bucuresti, ca a fost vopsita ca asa a vrut fostul (nu cred) ca nu e cazuta etc.

 

Nu cred nimic pana ce nu am mai multe pareri.

 

 

Pe langa asta, vreau s aii fac o verificare la un service, daca ma poate ajuta cineva cu sugestii, sunt extrabinevenite.

 

Anuntul e mai jos, in link. Banii sunt buni (poate si de aici semne de intrebare) sunt cateva imbunatari aduse, ceea ce ma face sa cred ca a fost intretinuta ok.

 

https://www.olx.ro/oferta/suzuki-gsx-r-750-k5-2005-nu-yamaha-honda-kawasaki-ID8jf59.html#bedbe61715

 

Va multumesc tuturor pentru ajutor!

Asfalt uscat,

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o pe olx in toamna si sunt 100% sigur ca prima poza (lateral stanga in parc) este facuta de fostul proprietar (toate pozele din anuntul de atunci erau la fel, facute "semi - profi"). Pe atunci era pusa la 3100 negociabil, daca nu ma inseala memoria prea tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o pe olx in toamna si sunt 100% sigur ca prima poza (lateral stanga in parc) este facuta de fostul proprietar (toate pozele din anuntul de atunci erau la fel, facute "semi - profi"). Pe atunci era pusa la 3100 negociabil, daca nu ma inseala memoria prea tare.

Da, asa este. Poza a mai fost folosita intr-un anunt expirat acum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Merci de raspunsuri.

 

@Bobossus in ce sens dubios?

 

Ma poate ajuta cineva din ploiesti cu o vizionare?

Sau sa imi dea cineva un contact la un mecanic/service dispus sa faca o verificare sambata?(inclusiv test compresie)

 

Multumesc

Editat de manoliu_Alex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o pe olx in toamna si sunt 100% sigur ca prima poza (lateral stanga in parc) este facuta de fostul proprietar (toate pozele din anuntul de atunci erau la fel, facute "semi - profi"). Pe atunci era pusa la 3100 negociabil, daca nu ma inseala memoria prea tare.

 

In sensul ca daca ce isi aminteste colegul bine, e posibil sa nu fi pus poze recente unde se vad probleme. Trebuie verificata bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar prima poza e din anuntul vechi :)

 

In sensul ca daca ce isi aminteste colegul bine, e posibil sa nu fi pus poze recente unde se vad probleme. Trebuie verificata bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK.

Va multumesc!

 

Pretul cum vi se pare? Inclusiv ca e imbunatatita cu niste lucruri? Mare/Mic? Bun?

 

Un rider care ma poate ajuta, ca pariere obiectiva, la vizionare?

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...