Sari la conținut
gospodarul

CARITABILA M.A.N. ROMANIA EDITIA A V A TRANSFAGARASAN EPICA

Postări Recomandate

Salutare, prieteni !!! :mexicanwave:

Si in acest an, cu ajutorul vostru si sprijiniti de Primaria Curtea de Arges , vom desfasura o campanie caritabila in sprijinul celor 25 de copii cu varste cuprinse intre 6 si 14 ani (11 fetite si 14 baieti) , proveniti din familii defavorizate si aflati in grija “Centrului de zi ACCES” din Curtea de Arges .

Haideti sa ne mobilizam si sa aducem un zambet mare pe chipul lor, va merita orice efort , va asigur ! Vom colecta pentru ei rechizite, papetarie, birotica, haine, jucarii, carti, laptopuri, calculatoare, monitoare, imprimante, dulciuri , orice le poate fi de folos.

Anul trecut campania a fost un real succes, si asta numai datorita voua !!! :10:

Pentru Bucuresti, ca si anul trecut, vom avea un punct de colectare si un transport direct catre locatie, vom desemna in perioada imediat urmatoare o persoana si vom posta datele de contact.

Pentru motociclistii din provincie: in cazul in care obiectele pe care doriti sa le donati sunt mai voluminoase si nu pot fi transportate pe mobra, se pot trimite prin servici de curierat, cu plata la noi.

Ne puteti contacta la nr de telefon 0746791989, Gospodarul.

Va multumim anticipat si avem convingerea ca , impreuna, putem schimba ceva in viata micutilor ! ! !

Cu deosebit respect, echipa M.A.N. ROMANIA

» Post actualizat in 11 May 2017 18:12

Anyone ?? :hug:

post-74422-0-11664200-1494062842_thumb.png

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, impreuna cu un bun prieten, dorim sa facem cateva pachete pt casa de copii si apoi o sponsorizare pe termen mai lung. Cum trebuie sa procedam?

Partajează acest post

Link spre post

Salutare !!

E f simplu, trimite PM cu un numar de telefon si te contactam , multumim foarte mult pentru sprijin !!!

Haideti sa facem niste copii fericiti, sta in puterea noastra. :mexicanwave:

Foto de anul trecut, impreuna cu copiii de la Casa Tinkerbell Sovata ;)

post-74422-0-07922300-1495090953_thumb.jpg

Editat de M.A.N. ROMANIA

Partajează acest post

Link spre post

Salutare !!

E f simplu, trimite PM cu un numar de telefon si te contactam , multumim foarte mult pentru sprijin !!!

Haideti sa facem niste copii fericiti, sta in puterea noastra. :mexicanwave:

Foto de anul trecut, impreuna cu copiii de la Casa Tinkerbell Sovata ;)

attachicon.giffoto caritabila Sovata.jpg

Cred ca e poza facuta de mine?

Oricum,,,,

La fel ca si anul trecut imi anunt disponibilitatea de a fi caratorul oficial pentru Bucuresti.

Asadar: probabil ca, cu o saptamana- doua inainte vom organiza colecta pentru zona Bucuresti. Toate se vor incarca in a mea dubita (vito) si mai voi angaja ca pana cel tarziu sambata la pranz sa ajung cu toate in locatia M.A.N.-ului sau unde va fi nevoie.

Daca aveti ceva si vreti sa le dati din timp anuntati si vedem cum facem.

Drumuri bune va doresc.

Partajează acest post

Link spre post

Un calculator AMD 3,4 GHz (cred ca e duron- e cu un singur nucleu), 1GB ram, placa video Ati Radeon 256 Mb, Hdd 200 GB, DVD Writer, Monitor CRT 17 inch, mouse, tastatura, boxe, am chiar si un web cam la el (este complet) merge excelent pe Windows xp si relativ bine pe Windows 7. Calculatorul acesta nu il mai folosesc. Calculatorul si monitorul functioneaza perfect. Sunt dispusa sa il donez, poate fac un copil fericit. Pot sa il aduc la MAN?

Partajează acest post

Link spre post

Un calculator AMD 3,4 GHz (cred ca e duron- e cu un singur nucleu), 1GB ram, placa video Ati Radeon 256 Mb, Hdd 200 GB, DVD Writer, Monitor CRT 17 inch, mouse, tastatura, boxe, am chiar si un web cam la el (este complet) merge excelent pe Windows xp si relativ bine pe Windows 7. Calculatorul acesta nu il mai folosesc. Calculatorul si monitorul functioneaza perfect. Sunt dispusa sa il donez, poate fac un copil fericit. Pot sa il aduc la MAN?

Cu siguranta ! Multumim f mult, doamna! :mexicanwave:

Cum am zis, sta in puterea noastra sa facem acei copii fericiti !

Editat de M.A.N. ROMANIA

Partajează acest post

Link spre post

Suntem deosebit de incantati sa anuntam sprijinul oferit copiilor de catre unul dintre cei mai mari producatori de lactate din Romania, cu ajutorul prietenilor motociclisti care lucreaza in aceasta companie, sprijin care va consta dintr-un pachet de alimente oferit saptamanal, pina la sfarsitul acestui an, pentru fiecare dintre cei 25 de copii !!!

Multumim , prieteni, v-am spus si va tot spun ca impreuna putem misca lucrurile ! Suntem foarte mandri de voi !!! :10:

Partajează acest post

Link spre post

Pentru ca mai sunt doar cateva zile zic sa clarificam un pic. Voi pleca (cel mai probabil) vineri seara spre MAN. Pana atunci pot fi gasit in fiecare zi pana in 18-19 pe strada alunisului (progresu berceni) iar dupa ora asta in zona hala traian. Intre cele 2 zone pot sa fac si ocoliri pentru a ridica diferite colete mai mari. Pentru a raspunde mai repede rog PM.

» Post actualizat in 23 Jul 2017 18:33

Multumesc tuturor celor implicati.

post-72436-0-34485700-1500834661_thumb.jpgpost-72436-0-13370700-1500834702_thumb.jpgpost-72436-0-45852400-1500834746_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.