Sari la conținut

Pareri despre Dirt bike 300cc Huricane


WhiteBeduy
 Share

Postări Recomandate

 

Merg pe lremisa ca e motocicleta noua si 1 an 2 nu bagi bani in ea ...

premisa ta nu e buna cu aceasta chinezaraie :nono: :nono: :nono:

nu o sa te tina 1-2 ani sigur fara sa nu ai cheltuieli suplimentare....

dupa fiecare tura va trebui sa strangi toate suruburile si sa inlocuiesti unele piese

are 175!!!!!!!! kg

pretul e piperat...., mai bine iei o japoneza de 20 de ani gen Dominator, DR, KLE, etc, sigur o sa te tina mai mult! (cam tot atat e de greu, dar macar are 5-6-7-800cmc...)

...doar parerea mea personala, deci daca ma asculti pe mine, poti sa faci cum vrei !

doara banii sunt la tine in buzunar!

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. 2 ani de zile sa nu bagi bani intr-un motor de macadam... nu o sa se intample.

chit ca nu se strica din cauza ei/lipsa de fiabilitate tot o sa o strici tu...

 

2. motor de tip china... sigur ceva se va intampla...

 

sfatul de mai sus este bun.

ceva japan mai vechiut si esti mai ok decat cu ceainaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune NU "chinezariilor ieftine" care sunt mult prea scumpe pentru ce calitate ofera!

 

Spune NU reclamei ascunse si propagandei de 2 bani.

 

Spune NU titlurilor de topic cu trimitere la alte site-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi si tu ceva de bugetul pe care il ai.. asa ne este si noua mai usor sa-ti recomandam ceva

Cu 1400E mai bine iti iei un DRZ 400, SH. Mai usor cu 43kg si mai puternic cu aproape 10cp.

Editat de DANG3R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi-8c-GxePTAhWiJJoKHVQeDVgQFggnMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.keeway.com%2F&usg=AFQjCNGhYGDJCqqE_VvgEdEcoOekLE7DSQ - tot chinezarii mai de calitate zic unii, au reprezentante am vazut peste tot in lume inclusiv la noi, poate dau altii detalii care au avut asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, ai trecut de la 300 la 600! Pt off eu as lua ceva mai mic. Dupa ce o ridici pe aia pe canicula de cateva ori cu echipamentul pe tine, o sa iti epuizezi vocabularul de injuraturi. Sau o vrei pentru astfalt si putin drum forestier?

 

Nu-ti iei un 600cc cu gandul sa-l dai pe jos. Nici nu rezista. Mobrele de dat pe jos sunt cele care se transporta pe remorca pana la padure.

Whitebeduy, TT-ul e perfect pt macadamuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti iei un 600cc cu gandul sa-l dai pe jos. Nici nu rezista. Mobrele de dat pe jos sunt cele care se transporta pe remorca pana la padure.

Whitebeduy, TT-ul e perfect pt macadamuri.

Avand in vedere la ce se uita omul la inceputul topicului, m-am gandit ca vrea doar tavaleala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere la ce se uita omul la inceputul topicului, m-am gandit ca vrea doar tavaleala

 

Se uita la o chinezarie si vorbea de macadam. Am tras concluzia ca n-are ganduri serioase de hard enduro. Ar trebui sa ne spuna daca are de gand sa mearga pe mobra sau cu ea in remorca, asta ca sa injumatatim selectia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar e interesant anuntul suna bine si ptr mine ca incepator cred ca e ideala. Pot face cateva plimbari cu ea pe drumuri forestiere si peste ceva timp daca voi considera ca am nevoie de ceva mai hard pot sa imi achizitionez una doar ptr padure :-) ms frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Baieti intrun final am cumlarat un yamaha ttr 600 din 99 e extraordinara balena pentru ce vreau eu de la ea e superba are loc de pasager si merge super pe dealuri.

Acum am urmatoarea problema am nevoie de protectii va rog care sunteti in tema sa imi recomandati ce stiti voi ce ar avea raportul calitate pret destul de bun.

Seara faina .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna achizitie! Motor bullet proof, care duce multe. Cat priveste protectiile, nu stiu la ce te referi. Este motocicleta pentru endureala, macadamuri, etc.. nu pui pe ea crash bar-uri si alte aiureli de astea. O ingreunezi inutil. De altfel, nici nu stiu sa existe astfel de accesorii pentru acest model. Poate stiu alti useri mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...