Sari la conținut

La mare de 1 Mai


Postări Recomandate

Mi-a luat ceva vreme sa pun cap la cap drumetia de 1 mai spre mare dar in sfarsit e aici.

Traseul a inceput de la Bucuresti, pe Autostrada A2 iar la kilometrul 105 am intors spre Slobozia. Am traversat Dunarea pe la Giurgeni iar de-acolo am admirat peisajele pana la Constanta.

A fost o drumetie absolut superba prin campii verzi, altele acoperite de rapita.. eolienele, soarele. Chiar o pauza potrivita de la agitatia orasului.

 

Trebuie sa mentionez ca filmarea este in Engleza pentru ca imi doresc sa fac aceste clipuri accesibile oricui indiferent de nationalitate iar ca bonus sa exerse limba straina.

Acestea fiind spuse, am adaugat si subtitrari in limba Romana.

 

Vreau sa multumesc celor care m-au incurajat si mi-au oferit sugestii in cadrul postarii anteriorare (spre Cheile Bicazului), au ajutat enorm.

 

 

Vizionare placuta !

Editat de arhshine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut,felicitari !

 

Ma bucur enorm ! Thanks :D

 

 

Frumos,felicitări. Ce ai la mâna stg.peste geaca ? Ceas?

 

Multumesc ! E telecomanda camerei de filmat. Camerele din seria Sony nu au display integrat iar ecranul telecomenzii e singura modalitate de a vedea daca e bine cum filmezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare, felicitari !

 

Ma bucur ca ti-a placut, thanks ! :)

 

 

Superb...dar clipul in care apari in slip pe motor si geaca cu casca pe cap face toti banii...niciodata nu stii de unde apare riscul din nisip.. :peace:

 

Multumesc ! Acu ma simt prost sa stric iluzia, dar acolo port pantaloni :laugh:. Totusi, fara sa vrei mi-ai dat o idee, trebuie sa fac asta o data pe bune..

Editat de arhshine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super!

 

Bravo tie! Drumul e bun si are peisaje frumoase, dar cand le vezi intr-un filmulez bine facut este cu totul altceva.

 

Nota :10:

 

Multumesc pentru aprecieri ! Mi-a parut un pic rau ca nu a fost timp sa merg pe la Braila iar apoi sa cobor spre Constanta. Traseul e mult mai spectaculos asa in opinia mea.. dar nah, data viitoare ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...