Sari la conținut

Service Moto Craiova


gopop
 Share

Postări Recomandate

Avem nevoie de un colaborator pe partea de service intrucat trebuie sa deservim vanzarile prin magazinul Selgros din localitate. Apreciez orice conexiune deoarece sintem presati de timp. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Avem nevoie de un colaborator pe partea de service intrucat trebuie sa deservim vanzarile prin magazinul Selgros din localitate. Apreciez orice conexiune deoarece sintem presati de timp. Multumesc.

O firma mica ce poate sa incheie un contract de prestari servici cu noi, noi plating manopera pt reparatii in garantie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

uite ca datorita penuriei asteia de service-uri moto ne-am gandit sa facem ceva sa ajutam oamenii, ceva nou in craiova, service si asistenta tehnica, orice reparatie pentru orice motocicleta. (bonus, super plimbari off-road :crack: ).

relatii la tel: 0724594443

0766488337

0745958294

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
  • 4 years later...

uite ca datorita penuriei asteia de service-uri moto ne-am gandit sa facem ceva sa ajutam oamenii, ceva nou in craiova, service si asistenta tehnica, orice reparatie pentru orice motocicleta. (bonus, super plimbari off-road smile.gif ).

relatii la tel: 0724594443

0766488337

0745958294

pentru ca inca mai primesc telefoane din cand in cand legate de anuntul acesta, vreau sa specific: eu m-am mutat din Craiova de mai multi ani asa ca nu nu mai am tangente cu atelierul. A ramas in activitate doar posesorul numarului 0766488337 (Liviu). El va poate da lamuriri legate de atelier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...