Sari la conținut

Service Moto Bacau


gopop
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut, ma intereseaza un service moto in Bacau, ce imi recomandati?

In Bacau nu exista service moto. Sint doar citiva baieti care se mai pricep, unii la mecanica altii la vopsitorie, actibilduri etc., dar 1 service in adevaratul sens al cuvintului n-ai sa gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adinel are firma? Ma intereseaza deoarece doresc sa fac un contract de service. Ce numar de tel are Adinel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

De curand mi-am luat si eu un motor,adica un kawasaki ninja zx 6r din 1995 ca cea din link : http://www.motorbikes.be/en/Kawasaki/1995/...R%20Ninja/.M-ar interesa daca exista in bacau cineva care sa ma ajute cu service- ul lui.Adica sa-mi faca o verificare a motorului, si eventual sa-mi schimbe consumabilele ! Multumesc anticipat !!

 

PS : am uitat sa mentionez ca sunt din Piatra Neamt !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De curand mi-am luat si eu un motor,adica un kawasaki ninja zx 6r din 1995 ca cea din link : http://www.motorbikes.be/en/Kawasaki/1995/...R%20Ninja/.M-ar interesa daca exista in bacau cineva care sa ma ajute cu service- ul lui.Adica sa-mi faca o verificare a motorului, si eventual sa-mi schimbe consumabilele ! Multumesc anticipat !!

 

PS : am uitat sa mentionez ca sunt din Piatra Neamt !

daca nu gasesti pe nimeni in piatra neamt da o fuga pana la adinel si te rezolva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde se multiplica chei de contact pt. motor..?

imediat dupa podul de fier la trecerea de pietoni cu bumperspeed, aia care duce spre aerostar, este un loc unde stiam ca fac orice chei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

N-am gasit pe nimeni care sa multiplice chei (caut de 2 luni ...pana mea !!), chiar nu e nici un meserias in Bacaul asta care sa faca chei moto...? :bounce:

Face Adinel, ca doar el le stie si le face pe toate in domeniul moto. :) :drink: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am gasit pe nimeni care sa multiplice chei (caut de 2 luni ...pana mea !!), chiar nu e nici un meserias in Bacaul asta care sa faca chei moto...? :bounce:

Inainte sa multiplici cheia(de contact banuiesc) intereseaza-te daca are cip de recunoastere a cheii originale.Japonezii au mai facut si chei fara cip dar care sa nu se poata multiplica!Sper sa nu fie si cazul tau! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa multiplici cheia(de contact banuiesc) intereseaza-te daca are cip de recunoastere a cheii originale.Japonezii au mai facut si chei fara cip dar care sa nu se poata multiplica!Sper sa nu fie si cazul tau! :crack:

Cip n-are...!! E simpla da' n-are nimeni cheii brute...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Man.. stie cineva unde pot echilibra rotiile in Bacau?

:lol:

din cate stiu eu la Rotanel e posibil sa faca asta dar ei nu demonteaza roti, trebuie sa te duci tu cu ea demontata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...