Sari la conținut

Încă un talentat!


SyDemon
 Share

Postări Recomandate

Un semi retardat, poate.

Imbecili ca asta scapa cu cateva zgarieturi, raneste si-o fata nevinovata in timp ce altii mai putin norocosi, dau de permis, poarta echipament, le taie vreo tembela calea si mor cu prioritatea "in mana".

Puteti sa imi sariti in cap, desi nu doresc nimanui sa aiba vreun accident, insa imbecili ca asta ar trebui batuti cu biciul cate 30 de min in fiecare zi timp de 10 ani si tot n-ar fi de ajuns.

Editat de gabizxc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taica-su a avut un accident mult mai grav - i s-a rupt prezervativul. si uite asa a mai aparut pe lume o podoaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu are spate puternic ajunge la puscarie minim un an jumate!In ultimul timp se dau pedepse cu executare pentru condus fara permis,mai ales daca ai fost prins de mai multe ori

sau daca faci accident(ca exemplarul de acum)!Dureaza maxim un an si e la bulau!Asta daca nu apare o amnistie ceva!Sau daca nu are coitze mari!

Stiu cateva cazuri de baietasi fara permis ajunsi la parnaie fara accident,doar prinsi de cateva ori fara!De fapt primul dosar pedeapsa cu suspendare,la al doilea cu executare,de la al treilea cu bonus de minim sase luni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic sa scoateti furcile fetili .... nu se poate asa ceva, probabil ca era si violator de babe

E doar un dobitoc!Smecheria nu e sa mergi fara permis asta o poate face oricine ci sa nu fi prins ca mergi fara permis!

Stiu caz de baiat (de fapt barbat cu nevasta si doi copii) care peste 12 ani a mers fara permis,pana a fost prins o data si a luat cu suspendare!

Nu a bagat la cap, a fost prins si a doua oara,acum e in puscarie!Si omul mergea safe,nu basini si alte fite!

Exemplarul nostru daca nu e golan adevarat se pisa pe el numai daca sta 29-30 zile retinut pe arest!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Acesta a fost reținut sub acuzațiile de instigare la fals în declarații, conducere fără permis și părăsirea locului accidentului"

 

"motociclist"

 

 

Oare daca eu fur un vapor, or sa zica astia ca sunt capitan sau presedinte ?

Editat de Fury
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare daca eu fur un vapor, or sa zica astia ca sunt capitan sau presedinte ?

 

Gand in gand cu bucurie! Specimene în trafic.. Specimene și printre jurnaliștii vieții.. Suntem bine bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Acesta a fost reținut sub acuzațiile de instigare la fals în declarații, conducere fără permis și părăsirea locului accidentului"

 

"motociclist"

 

 

Oare daca eu fur un vapor, or sa zica astia ca sunt capitan sau presedinte ?

Acum sa nu fim prea sensibili,la auto se zice,un sofer fara permis sau un conducator auto a facut si a dres si nu poseda permis sau circula fara permis!

La moto cum sa-i zica,un pilot,un cetatean,o persoana,vrei nu vrei tot la motociclist ajungi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare ti e gradina.... credea ca daca fuge scapa. :nono:

S-a uitat la prea multe filme de actiune.

Sa crezi ca in anul 2017 fugi asa pur si simplu ca nu te va gasi nimeni spune tot

Editat de Bobossus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo 10 ani, am atins o masina in parcare si m-am panicat si am "fugit". Atinsul a insemnat de fapt atingerea spoilerului unui matiz cu cauciuc (aveam dacaia 1310). M-am intors in vreo ora, constient ca am facut un (cuvant urat).

Am vazut ca de fapt masina aia nu avea absolut nimic....nici nu se vedea, Daca asteptam soferul zicea ca-s (cuvant urat). Totusi, m-am speriat si am reactionat de rahat. Nu m-as fi asteptat niciodata sa o fac asa...

 

A fost primul si singurul meu accident...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca doar era prins fara sa faca accident scapa destul de usor, stiu eu bine :crack: Astept criticile

E o diferență legal intre a nu avea categoria sau subcategoria potrivită si a nu avea deloc permis. Se masoara in ani parca, nu mai stiu insa cati

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o diferență legal intre a nu avea categoria sau subcategoria potrivită si a nu avea deloc permis. Se masoara in ani parca, nu mai stiu insa cati

Categoerie neadecvata 6 luni - 3 ani, sau amenda

Conducere fara permis 1 - 5 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata invidie . Omul si-a continuat drumul pana la destinatie indiferent de obstacolele care-i apar in cale . Respect ptr ambitia de a merge pana la capat . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Si-a dat seama ca are nevoie de permis si s-a dus repede sa se inscrie la scoala.Politia ar fi comis un abuz daca il oprea din noua lui misiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...