Sari la conținut

vopsit & montaj pinten (bug spoiler) kawasaki z750


Postări Recomandate

Eu l-am montat la Sorin(Za), in Pantelimon.

 

De vopsit, am fost la un service de tinichigerie/vopsitorie(unde cunosteam pe cineva), ca sa mi-l vopseasca dupa codul vopselei motocicletei. La Auto Mitcony din spatele Spitalu;ui Fundeni. In ansamblu, a iesit bine.

 

Poate gasesti totusi undeva unde sa le faci pe ambele. Eu nu am avut kit de montaj, am avut doar bug-spoilerul. Asa ca a trebuit fabricat sistemul de prindere de catre Sorin.

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am montat la Sorin(Za), in Pantelimon.

 

De vopsit, am fost la un service de tinichigerie/vopsitorie(unde cunosteam pe cineva), ca sa mi-l vopseasca dupa codul vopselei motocicletei. La Auto Mitcony din spatele Spitalu;ui Fundeni. In ansamblu, a iesit bine.

 

Poate gasesti totusi undeva unde sa le faci pe ambele. Eu nu am avut kit de montaj, am avut doar bug-spoilerul. Asa ca a trebuit fabricat sistemul de prindere de catre Sorin.

OffTopic: Ai vazut vreo imbunatatire dupa ce l-ai montat? Ceva stabilitate la viteza? De aratat arata bine. Ma gandesc daca se merita atentia in plus la borduri si denivelari :D

 

OnTopic: Ma gandesc ca nu e nevoie de mare inginerie la montaj. Daca gasesti sa-ti iei kit-ul de montaj se poate monta la orice service.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...