Sari la conținut

Unboxing 2 x Ducati Diavel Diesel


ElSpa
 Share

Postări Recomandate

Mno,io recunosc ca nu-mi plac mobrele dizel-desi iubesc Duc-urile si nici prieten cu macara n-am,daa' mi-am urcat capra pana la etajul 4 sa pot lucra in "liniste" pe ea.

Masuta mea de cafea e mai modesta,e dintr-un Rotax monocilindru,daa' isi face treaba(se vede in spatele "caprei").

Felicitari,oricum! :ok:

 


Modelul de mata nu ma impresioneaza precum masuta de cafea. :)

+1,clar... :)

post-41801-0-87117100-1507574060_thumb.jpg

post-41801-0-03798800-1507574068_thumb.jpg

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca stiai ca sunt chingi de calitate, spune sincer, nu ti-a pompat putin inima mai tare cand le-ai vazut "balanganindu-se" la inaltime?

 

Cred ca ti-a scazut speranta de viata cu o zi :))


» Post actualizat in 09 Oct 2017 18:57

P.S. Cam care este durata minima dupa care speri sa le poti vinde in profit? Sau nu ti-ai facut calcule de genu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o creste pretul :). In general 4-5 ani, cam asa a fost cand am dat paul smart-ul

Ai avut PS1000? Cui l-ai dat, cand l-ai dat si cu cat l-ai dat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca la banci iei 2-3-4% pe an in euro...orice e mai profitabil ca la banci :))

de exemplu in cazul desmosedici rr, panigale superleggera, paul smart, etc daca motocicleta nu era rulata preturile practic s-au dublat...evident e cel mai fericit caz, plus ca trebuie sa gasesti un cumparator pentru asa ceva chiar daca piata are preturile fixate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca la banci iei 2-3-4% pe an in euro...orice e mai profitabil ca la banci :))

de exemplu in cazul desmosedici rr, panigale superleggera, paul smart, etc daca motocicleta nu era rulata preturile practic s-au dublat...evident e cel mai fericit caz, plus ca trebuie sa gasesti un cumparator pentru asa ceva chiar daca piata are preturile fixate...

Intra si motorul in asigurarea locuintei? Ca tot la mana bancii ajungi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...