Sari la conținut

Alpinestars model?


Al3xscrt
 Share

Postări Recomandate

Cu Alpinestars nu prea ai cum sa gresesti...doar daca nu iei marimea buna. Altfel..chiar daca e un model mai vechi ...echipamentul e foarte bun si pretul e unul bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă e întreg și original, prețul este unul bun. Nou era vreo 1200€.

Care e primul indiciu ca e fake? La ce sa ma uit prima oara? Mersi :)

 

O poza, poate ajuta la ceva:

https://olxro-ring10.akamaized.net/images_mercadorro/153651307_3_1000x700_costum-moto-alpinestar-echipamente-pentru-sport.jpg

 

Ca marime este 50, eu am 176cm si 71 kg, din ce am vorbit cu omul se potriveste, poate doar putin larg pe abdomen....

Editat de Al3xscrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calitatea pielii, amplasarea și mărimea logo-urilor. Caută pe net poze cu costumul și compară-l cu pozele (detaliate) de la vânzător. La prima vedere, din cele două poze postate mie nu-mi pare făcătură.

 

Ca mărime, 50 corespunde cu un M-L. Indicativ, la ~1.70m și vreo 68kg eu port 48 (S-M) de la Alpinestars. Probabil că-ți vine puțin larg (depinde și ce dimensiuni au cei care l-au mai purtat), dar verifică și celelalte măsurători ca să vezi dacă e acceptabil sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cusaturile sunt un identificator bun daca e fake sau nu. si eu zic ca nu e fake (din poze)

daca nu ti-e bun, mai e un Dainese marimea 50 pe olx tot la 300 euro. eu as merge pe Dainese la orice ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...